نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مشارکت دانشگاه علوم پزشکی تهران در پروژه خیریه آفریقا ۱۰۰

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از مشارکت دانشگاه در پروژه آفریقا ۱۰۰ و پذیرش ۱۰ دانشجوی آفریقایی خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر جعفریان بر لزوم گسترش ارتباطات بین المللی با مراکز و دانشگاه های برتر دنیا تاکید کرد و یادآور شد که به عنوان یک مرکز آکادمیک، وظیفه داریم دانشجویان خود را در معرض افکار، افراد و تکنیک های مختلف قرار دهیم.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران با قدمتی ۱۶۰ ساله امروز به بیش از ۱۵ هزار دانشجو در ۱۲ دانشکده و ۱۶ بیمارستان، خدمات مختلف آموزشی را ارائه می کند. این مرکز همچنین دارای ۸۷ مرکز تحقیقاتی است که از لحاظ کمیت و کیفیت از رتبه های برتری در کشور برخوردارند.

جعفریان خاطر نشان کرد: این دانشگاه به عنوان دانشگاه مادر و مرکزی که رسالت ملی بر عهده دارد، مسئولیتش فراتر از مرزهای کشور بوده از این نظر در چند سال گذشته از طریق شعبه بین الملل برنامه ریزی منسجمی برای جذب دانشجویان خارجی داشته و تا کنون توانسته در حدود ۱۰۰ دانشجوی خارجی را جذب نماید که اگر چه در مقایسه با دانشگاه های برتر دنیا عدد بالایی نیست اما نقطه شروعی برای همکاریهای بیشتر بین المللی محسوب می شود.

رییس دانشگاه همچنین با اشاره به پروژه خیریه آفریقا ۱۰۰ که با همکاری پروفسور سمیعی برگزار می شود از پذیرش ۱۰ دانشجوی آفریقایی در رشته جراحی اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان نخستین گروه در مرکز تخصصی جراحی مغز و اعصاب خبر داد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم