نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسجد دانشگاه تهران میزبان ۷۰۰ دانشجوی معتکف

مسجد دانشگاه تهران امسال نیز میزبان دانشجویان معتکف است.

محمد عابدی مدیریت مسجد دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به ثبت‌نام دانشجویان برای شرکت در مراسم اعتکاف طی روزهای ۲۳ تا ۲۸ فروردین، گفت:‌ امسال ۲۰۳۴ نفر ثبت‌نام کردند اما از آنجایی که با محدودیت ظرفیت مواجه هستیم براساس اولویت‌بندی‌ها ۷۰۰ نفر را انتخاب کرده‌ایم.

وی با اعلام اینکه دانشجویان معتکف تا امروز مهلت دارند که هزینه‌های اعتکاف خود را اینترنتی پرداخت کنند، گفت: اسامی ۷۰۰ نفری که براساس اولویت‌ها مشخص شده است در سایت ut .masq.ir قرار گرفته است.

عابدی درباره شرایط و ملاک‌های انتخاب ثبت‌نام کنندگان مراسم اعتکاف گفت: دانشجویانی که امسال برای اولین بار در مراسم اعتکاف شرکت کرده‌اند و دانشجوی دانشگاه تهران نیز هستند در اولویت قرار دارند.

مدیریت مسجد دانشگاه تهران با بیان اینکه احتمال دارد تعدادی از این افراد انصراف دهند گفت: افرادی که در ذخیره هستند جایگزین خواهند شد و اسامی آنها را در سایت قرار خواهیم داد.

عابدی با اشاره به هزینه‌های اعتکاف اظهار کرد: هزینه اعتکاف برای دانشجویان دانشگاه تهران ۳۰ هزار تومان و برای دانشجویان خارج از کشور ۵۰ هزار تومان است.

وی افزود: اعتکاف در روزهای ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت‌ماه با سخنرانی حجج اسلام قرائتی، پناهیان، صدیقی، حائری شیرازی، ابوترابی، قمی و با مداحی حاج سعید حدادیان، مهدی سماواتی، میثم مطیعی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم