نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسابقه آشپزی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

رییس اداره تغذیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: ششمین جشنواره غذا ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه، امروز در سالن شهید فتحی کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

زهرا کامرانی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» ایسنا -منطقه دانشگاه علوم پزشکی تهران، از برگزاری ششمین جشنواره غذا ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد و افزود: امسال نیز به روال سال‌های گذشته، این جشنواره به مناسبت هفته خوابگاهها با هدف ایجاد شادی و نشاط همراه با رقابت سالم بین دانشجویان ساکن خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران، امروز در سالن شهید فتحی کوی دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: تمامی دانشجویان دختر ساکن در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران که علاقه مند به شرکت در جشنواره بوده‌اند، از تاریخ ۶ اردیبهشت ماه جاری به مدت یک هفته با مراجعه حضوری به اداره تغذیه و تکمیل فرم مربوطه در این جشنواره ثبت نام کرده اند بطوریکه این جشنواره در دو بخش پخت غذای سنتی و پخت غذا در محل اجرایی می شود.

رییس اداره تغذیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: همانند سال‌های گذشته استقبال دانشجویان برای شرکت در این جشنواره بی نظیر بوده است بطوریکه ظرفیت ثبت نام در بخش پخت غذا در محل، در روز اول و در بخش گروه پخت سنتی در روز سوم تکمیل شد و دانشجویان خواهان افزایش تعداد گروه‌ها بودند که علی رغم محدودیت فضا با افزایش ۵ گروه درغذای سنتی موافقت شد. در مجموع ۵ گروه در بخش اول و ۴۵ گروه نیز در بخش دوم با هم رقابت می کنند.

کامرانی در پایان یادآور شد: با توجه به محدودیت مالی شدیدی که برای برگزاری این جشنواره با آن مواجه بودیم اما به رسم یاد بود و ایجاد انگیزه در بین دانشجویان شرکت کننده، هدایایی را در قالب جوایز نقدی و لوح تندیس به برندگان گروه‌های اول تا سوم اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم