نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون دانشگاه حل و فصل شود

مسئول حراست دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان با اذعان به اینکه مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون آن حل و فصل شود گفت: برای رفع مشکلات احتمالی می توان از ظرفیتهای درونی و قانونی استفاده کرد و نیازی به دخالتهای بیرون از دانشگاه نیست .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، محمد دهقان طزره در جمع اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و آیین تودیع و معارفه مدیر حراست این دانشگاه ، تصریح کرد: فرصت خدمتگزاری اگر قصد فرد خدمت به خلق باشد یکی از نعمت های الهی است و اگر غیر از این باشد خسران و ضرر به همه را به همراه دارد .

وی افزود: حراست مشاور ریاست دانشگاه است نه در تقابل با آن و این شغل به عنوان چشم مدیریت می تواند بیشترین جنبه مشورتی را برای مجموعه داشته باشد .

مسئول حراست دانشگاههای آزاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون آن حل و فصل شود و در رفع آنها می توان از ظرفیتهای درونی و قانونی استفاده کرد و نیازی به دخالتهای بیرون از آن نیست .

دهقان طزره با اشاره به نقش مهم حراست در دستگاه های اجرایی و خصوصا مراکز دانشگاهی گفت: حراست باید روی سه محور اخلاق مداری، قانون مداری و عقل گرایی تمرکز کند.

همچنین معاون اداره اطلاعات شهرستان شاهرود در این آیین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از مجموعه های بزرگ شهرستان بوده و از جایگاه ویژه ای نیز برخوردار است .

وی افزود: خوشبختانه تا کنون در این مجموعه بزرگ دانشگاهی، مشکل خاصی در زمینه های امنیتی و سیاسی نداشته ایم که این یک خصوصیت مهم در این دانشگاه به حساب می آید .

معاون اداره اطلاعات شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: باید از زحمات دکتر دزیانیان رئیس این دانشگاه تشکر کنم چرا که در زمان مدیریت ایشان نارضایتی در این مجموعه دیده نشده و مشکلی که بخواهد بازتابی نیز داشته باشد نداشته ایم .

همچنین دکتر احمد دزیانیان رئیس دانشگاه آزاد شاهرود نیز گفت: سیاست این دانشگاه همواره بر رافت ، مهربانی و عقل گرایی است و حراست می تواند به عنوان بازوی ریاست و مشاوری امین در کنار او در حل مشکلاتی که بعضا نهفته بوده و دیده نمی شود کمک کند .

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود سعی کرده است تا همواره در کنار نهادهای امنیتی شهرستان به خصوص اداره اطلاعات در حل مسائل مرتبط با دانشگاه در شهرستان یاریگر باشد و این روند نیز همچنان ادامه خواهد یافت .

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم