نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون دانشگاه حل و فصل شود

مسئول حراست دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان با اذعان به اینکه مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون آن حل و فصل شود گفت: برای رفع مشکلات احتمالی می توان از ظرفیتهای درونی و قانونی استفاده کرد و نیازی به دخالتهای بیرون از دانشگاه نیست .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، محمد دهقان طزره در جمع اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و آیین تودیع و معارفه مدیر حراست این دانشگاه ، تصریح کرد: فرصت خدمتگزاری اگر قصد فرد خدمت به خلق باشد یکی از نعمت های الهی است و اگر غیر از این باشد خسران و ضرر به همه را به همراه دارد .

وی افزود: حراست مشاور ریاست دانشگاه است نه در تقابل با آن و این شغل به عنوان چشم مدیریت می تواند بیشترین جنبه مشورتی را برای مجموعه داشته باشد .

مسئول حراست دانشگاههای آزاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون آن حل و فصل شود و در رفع آنها می توان از ظرفیتهای درونی و قانونی استفاده کرد و نیازی به دخالتهای بیرون از آن نیست .

دهقان طزره با اشاره به نقش مهم حراست در دستگاه های اجرایی و خصوصا مراکز دانشگاهی گفت: حراست باید روی سه محور اخلاق مداری، قانون مداری و عقل گرایی تمرکز کند.

همچنین معاون اداره اطلاعات شهرستان شاهرود در این آیین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از مجموعه های بزرگ شهرستان بوده و از جایگاه ویژه ای نیز برخوردار است .

وی افزود: خوشبختانه تا کنون در این مجموعه بزرگ دانشگاهی، مشکل خاصی در زمینه های امنیتی و سیاسی نداشته ایم که این یک خصوصیت مهم در این دانشگاه به حساب می آید .

معاون اداره اطلاعات شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: باید از زحمات دکتر دزیانیان رئیس این دانشگاه تشکر کنم چرا که در زمان مدیریت ایشان نارضایتی در این مجموعه دیده نشده و مشکلی که بخواهد بازتابی نیز داشته باشد نداشته ایم .

همچنین دکتر احمد دزیانیان رئیس دانشگاه آزاد شاهرود نیز گفت: سیاست این دانشگاه همواره بر رافت ، مهربانی و عقل گرایی است و حراست می تواند به عنوان بازوی ریاست و مشاوری امین در کنار او در حل مشکلاتی که بعضا نهفته بوده و دیده نمی شود کمک کند .

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود سعی کرده است تا همواره در کنار نهادهای امنیتی شهرستان به خصوص اداره اطلاعات در حل مسائل مرتبط با دانشگاه در شهرستان یاریگر باشد و این روند نیز همچنان ادامه خواهد یافت .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم