نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای زنجان: بدون افراط و تفریط در عرصه جنگ‌نرم حاضر شویم

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های استان زنجان، گفت: بدون افراط و تفریط و با تکیه بر اندیشه‎های ناب اسلامی در عرصه مقابله با جنگ‌نرم حاضر شویم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، حجت‏ الاسلام “عنایت‎الله شامی” در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جنگ بین حق و باطل از ابتدای حضور انسان در گستره زمین وجود داشته و وجود آیات قرآنی و اشاره به جنگ هابیل و قابیل تاییدی بر این مسئله است.

وی افزود: در جامعه امروز جنگ بین حق و باطل توسط امکانات نرم‎افزاری و با کم‌ترین رو در رویی انجام می‌شود و استعمارگران از طریق سلطه فرهنگی جوامع کمتر توسعه یافته در عرصه مجازی را تحت سیطره خود گرفته‎اند.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های استان، تصریح کرد: اگر از باورهای معنوی خودمان به خوبی دفاع کرده و بدون افراط و تفریط در این عرصه حاضر شویم، به خوبی می‏توانیم از مواضع عقیدتی خود دفاع کنیم، زیرا مواردی که در عرصه جنگ‌نرم و از سوی دشمنان طراحی و مطرح می‌شود خالی از حقیقت بوده و فقط زیبایی ظاهری دارد.

شامی خاطرنشان کرد: با معرفی پوچ بودن ایده‎های طرح شده در عرصه جنگ‌نرم و طرح حقانیت دین و اهل‌بیت(ع) و با اصول منطقی و عقلانیت می‎توان به خوبی در برابر توطئه دشمن در عرصه جنگ‌نرم حاضر شد.

این مسوول تاکید کرد: حضور جوانان و دانشگاهیان در این عرصه باید مورد توجه قرار گیرد و با بهره‎گیری از سیستم‎های امروزی و ابزاری که در این عرصه استفاده می‌شود با اتکا به اندیشه‎های ناب دینی می‎توان در این عرصه پیروز شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم