www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای زنجان: بدون افراط و تفریط در عرصه جنگ‌نرم حاضر شویم

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های استان زنجان، گفت: بدون افراط و تفریط و با تکیه بر اندیشه‎های ناب اسلامی در عرصه مقابله با جنگ‌نرم حاضر شویم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، حجت‏ الاسلام “عنایت‎الله شامی” در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جنگ بین حق و باطل از ابتدای حضور انسان در گستره زمین وجود داشته و وجود آیات قرآنی و اشاره به جنگ هابیل و قابیل تاییدی بر این مسئله است.

وی افزود: در جامعه امروز جنگ بین حق و باطل توسط امکانات نرم‎افزاری و با کم‌ترین رو در رویی انجام می‌شود و استعمارگران از طریق سلطه فرهنگی جوامع کمتر توسعه یافته در عرصه مجازی را تحت سیطره خود گرفته‎اند.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های استان، تصریح کرد: اگر از باورهای معنوی خودمان به خوبی دفاع کرده و بدون افراط و تفریط در این عرصه حاضر شویم، به خوبی می‏توانیم از مواضع عقیدتی خود دفاع کنیم، زیرا مواردی که در عرصه جنگ‌نرم و از سوی دشمنان طراحی و مطرح می‌شود خالی از حقیقت بوده و فقط زیبایی ظاهری دارد.

شامی خاطرنشان کرد: با معرفی پوچ بودن ایده‎های طرح شده در عرصه جنگ‌نرم و طرح حقانیت دین و اهل‌بیت(ع) و با اصول منطقی و عقلانیت می‎توان به خوبی در برابر توطئه دشمن در عرصه جنگ‌نرم حاضر شد.

این مسوول تاکید کرد: حضور جوانان و دانشگاهیان در این عرصه باید مورد توجه قرار گیرد و با بهره‎گیری از سیستم‎های امروزی و ابزاری که در این عرصه استفاده می‌شود با اتکا به اندیشه‎های ناب دینی می‎توان در این عرصه پیروز شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم