نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای زنجان: بدون افراط و تفریط در عرصه جنگ‌نرم حاضر شویم

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های استان زنجان، گفت: بدون افراط و تفریط و با تکیه بر اندیشه‎های ناب اسلامی در عرصه مقابله با جنگ‌نرم حاضر شویم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، حجت‏ الاسلام “عنایت‎الله شامی” در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جنگ بین حق و باطل از ابتدای حضور انسان در گستره زمین وجود داشته و وجود آیات قرآنی و اشاره به جنگ هابیل و قابیل تاییدی بر این مسئله است.

وی افزود: در جامعه امروز جنگ بین حق و باطل توسط امکانات نرم‎افزاری و با کم‌ترین رو در رویی انجام می‌شود و استعمارگران از طریق سلطه فرهنگی جوامع کمتر توسعه یافته در عرصه مجازی را تحت سیطره خود گرفته‎اند.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های استان، تصریح کرد: اگر از باورهای معنوی خودمان به خوبی دفاع کرده و بدون افراط و تفریط در این عرصه حاضر شویم، به خوبی می‏توانیم از مواضع عقیدتی خود دفاع کنیم، زیرا مواردی که در عرصه جنگ‌نرم و از سوی دشمنان طراحی و مطرح می‌شود خالی از حقیقت بوده و فقط زیبایی ظاهری دارد.

شامی خاطرنشان کرد: با معرفی پوچ بودن ایده‎های طرح شده در عرصه جنگ‌نرم و طرح حقانیت دین و اهل‌بیت(ع) و با اصول منطقی و عقلانیت می‎توان به خوبی در برابر توطئه دشمن در عرصه جنگ‌نرم حاضر شد.

این مسوول تاکید کرد: حضور جوانان و دانشگاهیان در این عرصه باید مورد توجه قرار گیرد و با بهره‎گیری از سیستم‎های امروزی و ابزاری که در این عرصه استفاده می‌شود با اتکا به اندیشه‎های ناب دینی می‎توان در این عرصه پیروز شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم