نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسئول حفاظت آزمون‌های وزارت بهداشت منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر محمد علی شریعتی را به عنوان مسئول حفاظت آزمون‌های وزارت بهداشت منصوب کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکترسید حسن هاشمی، با توجه به لحاظ اهمیت و حساسیت آزمون‌های رشته‌های گروه پزشکی به ویژه آزمون پذیرش دستیاری تخصصی، دکتر محمد علی شریعتی، رییس مرکز حراست این وزارتخانه را به عنوان مسئول حفاظت آزمون‌های وزارت متبوع منصوب کرده است.

بنابراین گزارش، دکترعبدالله کریمی مشاور وزیر بهداشت و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی پیش از این اعلام کرده بود: این دبیرخانه کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری یک آزمون سراسری با امنیت و کیفیت بالا را فراهم نموده و امیدوار است داوطلبان در کمال آرامش به مطالعه و کسب آمادگی بیشتر ادامه دهند.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به این که طرح سئوال صرفاً از رفرانس‌های اعلام شده خواهد بود بر حفظ و تضمین کیفیت سئوال‌ها تاکید کرد و گفت: در آزمون پذیرش دستیار تخصصی سعی بر این خواهد بود که پراکندگی سوالات براساس شیوع و اهمیت موضوع باشد.

بر اساس این گزارش: در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی سال ۱۳۹۳ تعداد ۱۵ هزار و ۴۵۷ نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۷۶۰۶ نفر زن و ۷۸۵۱ نفر مرد هستند. همچنین تعداد دانشگاههای پذیرش دستیار تخصصی ۳۶ دانشگاه و تعداد رشته‌های پذیرش دستیار تخصصی ۲۷ رشته می‌باشد. این آزمون روز پنج شنبه یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری در ۱۹ شهر و ۲۰ حوزه امتحانی برگزار می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم