نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در پاسخ به شبهات جدی وارد شوند

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اهمیت فعالیت مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه، افزود: مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در پاسخ به شبهات دانشجویان جدی وارد شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران، آیت‌الله نورالله طبرسی امروز ۲۶ آذر ماه در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه که در دانشگاه منابع طبیعی و علوم کشاورزی ساری برگزار شد، با بیان اینکه مباحث خوبی در باره وحدت و حوزه و دانشگاه مطرح شد، گفت: نباید این نظریه با ارایه یک سخنرانی خاتمه یابد چرا که وحدت در اسلام بسیار مورد تاکید است.

وی با بیان اینکه پیامبران بعد از بین بردن بتها، ابتدا توحید عقیدتی آوردند، افزود: این اقدام پیامبران یک طاغوت زدایی و تغییر اندیشه بود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اقدام دشمنان اسلام برای از بین بردن جایگاه روحانیت، تصریح کرد: انگلیسی ها با زیرکی شخصیتی همچون ملاناصرالدین ساختند و با ترویج آن هدف سیاسی داشتند تا بتوانند روحانیت را ضعیف کنند.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه، افزود: مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه به جد به شبهات و سئولات دانشجویان پاسخ دهند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه ما هنوز نتوانستیم یکدیگر را جذب کنیم گفت: این ناهماهنگی برمی‌گردد به دسیسه‌های انگلیسی‌ها که همچون روباه پیر برای ایجاد شکاف از هر نیرنگی استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شهادت مفتح سبب شد که ما یک مروری و بازخوانی نسبت به رفتارهایمان داشته باشیم، افزود: اکنون دیر نشد ما بیاییم به خویشتن خویش بپردازیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم