نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مرکز آموزش علمی کاربردی گناباد دانشجو می‌پذیرد

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی گناباد گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی گناباد از شهرستانهای اطراف خود دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، مجتبی حسین نژاد در نشست خبری با اعلام این خبر گفت: باید با برنامه‌ریزی مدون و دقیق ۱۲ شهرستان اطراف گناباد را پوشش داده و دانشجو از این شهرستان‌ها جذب شود.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی گناباد افزود: بیشترین متقاضیان تحصیل در این مرکز، کارمندان و شاغلان ادارات و نهادها هستند و به همین دلیل باید برنامه‌ریزی های کلاسی آنان به گونه‌ای تنظیم شود که در غیر ساعات اداری و روزهای پایانی هفته باشد تا از سایر شهرستان ها نیز دانشجو جذب این مرکز شوند.

وی جذب دانشجو از شهرستانهای اطراف را سبب رشد و رونق اقتصادی گناباد قلمداد کرد و افزود: مردم شهر بیدخت مساعدت‌های لازم را با این مرکز داشته باشند و حتی شورای اسلامی شهر بیدخت، زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع و به ارزش ۷ میلیارد ریال به این مرکز اهدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و نیروی انسانی در حوزه تأمین اجتماعی به این مراکز افزوده شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ۴۰ درصد طرحهای بیمارستانی، در حوزه تامین اجتماعی است اخذ مجوز برای جذب دانشجو در رشته‌های مرتبط با این حوزه ضروری است.

وی ادامه داد: این مرکز درحال اخذ مجوز رشته‌های کاردانی مطب داری، دارو یاری، امور بیمه و رشته‌های کارشناسی مشاوره ژنتیک و مدیریت سلامت از مراجع ذی ربط است.

حسین نژاد در خصوص اخذ مجوز برای تحصیلات تکمیلی گفت: با توجه به پیشینه فعالیتهای اجتماعی گناباد و خیل عظیم فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی مددکاری اجتماعی، این مرکز در حال اخذ مجوز پذیرش دانشجو در رشته کارشناسی ارشد آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد است.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی گناباد گفت: با توسعه فضای آموزشی، این رشته نیز به رشته‌های مرکز افزوده خواهد شد.

وی افزایش فضای آموزشی را یکی از ضروریت‌های این مرکز دانست و افزود: در حال حاضر این مرکز دارای ۸۰۰ متر مربع زیربنا و ۸ هزار متر مربع فضای سبز هست و با همکاری مسوولان و اهالی شهر بیدخت ۳۰۰ متر به فضای آموزشی این مرکز افزوده می‌شود تا با جذب دانشجو از شهرستانهای اطراف، مشکل عدم فضای آموزشی تا حدودی برطرف شود.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی گناباد ادامه داد: امیدواریم هر چه سریعتر عملیات احداث ساختمان آموزشی این مرکز با یک هزار و ۴۰۰ متر مربع زیربنا و در ۳ طبقه شروع شود.

وی از آمادگی مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی وتامین اجتماعی گناباد برای آموزش به تمامی ارگانها و نهادهای گناباد خبر داد و خاطرنشان کرد: در همین راستا تفاهم نامه‌ای با ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد منعقد خواهد شد که برای تمامی خانواده‌های شهرستان، کارگاه‌های آموزشی مهارت ارتباطی و سبک زندگی اسلامی در محل مساجد و پایگاه‌های مقاومت و در قالب حلقه‌های صالحین بسیج برگزار شود.

مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی گناباد در سال ۱۳۸۸ در شهر بیدخت با ۱۳ دانشجو کار خود را آغاز کرد و هم اکنون دارای ۲۲۳ دانشجو در هفت رشته کاردانی و کارشناسی بوده و از ابتدای تاسیس، ۱۱۲ نفر از این مرکز فراغ التحصیل شده‌اند.

این مرکز دارای رشته‌های کاردانی حرفه‌ای مددکاری اجتماعی گرایش خانواده ، کاردانی حرفه‌ای اصلاح و تربیت، کاردانی مراکز پیش دبستانی، کاردانی حرفه‌ای مدیریت امور اداری و کارشناسی حرفه‌ای مددکاری اجتماعی ، کارشناسی حرفه‌ای تربیت مربی مراکز پیش دبستانی و کارشناسی حرفه‌ای اصلاح و تربیت می باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم