نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مرکز آزمون دانشگاه پیام‌نور همپای رشد فناوری به روز می‌شود

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور دارای مدیران توانمندی است که با نوآوری‌های ارزنده خود زیرساخت‌های بسیار ارزشمندی را برای این دانشگاه به ارمغان آورده‌اند و امید است که تغییر و جابجایی مدیران موجب قطع زنجیره تعامل با مدیران قبلی نبوده و همچنان بتوانیم از ایده‌های نو و ابتکارات به روز این مدیران در ادامه فعالیت‌های دانشگاه بهره‌مند شویم.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر کریمی در مراسم تکریم و معارفه دو تن از مدیران ستادی دانشگاه پیام نور افزود: مرکز آزمون دانشگاه پیام نور همپای رشد تکنولوژی و فناوری به روز می‌شود و به جرأت می‌توان گفت که مرکز آزمون دانشگاه پیام نور گوی سبقت را از بسیاری از مراکز متولی سنجش هم ربوده است و امید است این مسیر بیش از گذشته و پررنگ تر از قبل در جهت تعالی بیشتر طی شود.

ضیایی رئیس پیشین مرکز همکاری های بین الملل دانشگاه پیام نور نیز در این مراسم گفت: مرکز بین الملل دانشگاه پیام نور یکی از بخش‌های مهم دانشگاه است که امیدواریم برنامه‌های جاری با قدرت و قوت بیشتری در جهت موفقیت پیش رود.

دکتر سلیم بهرامی رئیس پیشین مرکز آزمون نیز اظهارکرد: دانشگاه پیام نور با ۵۱۲ مرکز الکترونیکی در سراسر کشور هم اکنون در جایگاهی قرار دارد که به جرأت می توان گفت به عنوان یکی از بزرگ ترین امتحان گیرنده‌های کل کشور فعالیت می کند.

سید ابوالحسن ترابی رئیس جدید مرکز آزمون دانشگاه نیز ابراز امیدواری کرد که هم سو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید بتوانیم گامی در جهت رشد و تعالی بیشتر برداریم.

گفتنی است در این مراسم سید ابوالحسن ترابی به عنوان رئیس جدید مرکز آزمون دانشگاه پیام نور معرفی و از زحمات ارزنده خانم دکتر بهنوش سلیم بهرامی رئیس پیشین مرکز آزمون و دکتر ضیایی رئیس مرکز همکاری‌های بین الملل دانشگاه تقدیر شد.

دکتر فراهانی طی حکمی سید ابوالحسن ترابی را به سمت رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور منصوب و از زحمات دکتر سلیم بهرامی رئیس پیشین این مرکز تقدیر کرد.

گفتنی است ، سید ابوالحسن ترابی عضو هیات علمی رشته زبان و ادبیات فارسی و از مدیران باسابقه دانشگاه پیام نور بوده که به مدت ۶ سال (از سال ۷۰-۷۶) به عنوان مدیر سنجش ، فرهنگی ودانشجویی ، از سال ۸۶- ۹۰ به عنوان مدیرکل فرهنگی دانشگاه و از سال ۹۰ تاکنون به عنوان معاون استان البرز در دانشگاه پیام نور حضور داشته است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم