نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مراکز دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان ملزم به ارائه برنامه پنج ساله شدند

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در جلسه روسای واحدها و مراکز دانشگاه تاکید کرد: برای توسعه تحصیلات تکمیلی در استان باید گرایش‌ها و رشته‌محل‌ها افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، امین رضا کمالیان با بیان اینکه، برای مصوب شدن رشته‌ها باید زیرساخت‌ها فراهم شود، افزود: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان باید با دید آینده‌نگری اقدام به جذب نیرو و تاسیس رشته کنند و با توجه به نیاز منطقه این کار انجام شود.

این مسئول اظهار کرد: در راستای تاسیس رشته باید بازار کار مدنظر قرار بگیرد و با دید علمی، اقتصادی و آینده‌نگری این‌کار انجام شود تا فارغ‌التحصیلان مشکل جذب در بازار کار را نداشته و با اشتیاق در دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

وی خواستار ارائه برنامه پنج ساله از سوی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان به ستاد هماهنگی شد و تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف بلند دانشگاه به باید به سوی برنامه‌ریزی بلندمدت پیش برویم.

کمالیان با اشاره به برنامه‌های فرهنگی پایدار در دانشگاه عنوان کرد: باید علاوه بر اینکه برنامه‌ریزی دقیق برای راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان و تحصیلات تکمیلی را مدنظر دهیم، در جهت اهتمام، گسترش و توسعه ارزش‌های اسلامی و فرهنگی تلاش ویژه‌ای داشته باشیم.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، برای ارزیابی عملکرد فرهنگی واحدها به نحو شایسته، تاکید کرد: گزارش برنامه‌های فرهنگی واحدها و مراکز آموزشی باید به صورت ماهیانه به ستاد ارائه شود، تا از این طریق ارزیابی به نحو مطلوب و شایسته انجام پذیرد.

این مسئول در راستای معرفی تخصصی مفاخر و مشاهیر استان در سطح منطقه‌ای و ملی، خواستار برگزاری سمینارهای یک روزه در واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان شد.

کمالیان برای معرفی بهتر و شفاف دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه تاکید بر راه‌اندازی نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی کرد و گفت: عملکرد آموزشی و پژوهشی واحدها به ستاد ارائه شود تا در نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرد.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، افزود: باید در این نمایشگاه رشد تحصیلات تکمیلی در منطقه، ارتقاء سطح علمی استان، تعداد مقالات ارائه شده توسط اساتید و دانشجویان و کمک علمی دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه به منصه ظهور گذاشته شود.

وی همچنین خواستار حمایت از اساتید و دانشجویان پژوهشگر، نخبه و مخترع توسط دانشگاه شد و خاطرنشان کرد: شناسایی اساتید و دانشجویان نخبه و ایجاد بستر مناسب برای فعالیت‌های علمی و پژوهشی رسالت مهم دانشگاه است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم