نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مراکز دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان ملزم به ارائه برنامه پنج ساله شدند

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در جلسه روسای واحدها و مراکز دانشگاه تاکید کرد: برای توسعه تحصیلات تکمیلی در استان باید گرایش‌ها و رشته‌محل‌ها افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، امین رضا کمالیان با بیان اینکه، برای مصوب شدن رشته‌ها باید زیرساخت‌ها فراهم شود، افزود: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان باید با دید آینده‌نگری اقدام به جذب نیرو و تاسیس رشته کنند و با توجه به نیاز منطقه این کار انجام شود.

این مسئول اظهار کرد: در راستای تاسیس رشته باید بازار کار مدنظر قرار بگیرد و با دید علمی، اقتصادی و آینده‌نگری این‌کار انجام شود تا فارغ‌التحصیلان مشکل جذب در بازار کار را نداشته و با اشتیاق در دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

وی خواستار ارائه برنامه پنج ساله از سوی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان به ستاد هماهنگی شد و تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف بلند دانشگاه به باید به سوی برنامه‌ریزی بلندمدت پیش برویم.

کمالیان با اشاره به برنامه‌های فرهنگی پایدار در دانشگاه عنوان کرد: باید علاوه بر اینکه برنامه‌ریزی دقیق برای راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان و تحصیلات تکمیلی را مدنظر دهیم، در جهت اهتمام، گسترش و توسعه ارزش‌های اسلامی و فرهنگی تلاش ویژه‌ای داشته باشیم.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، برای ارزیابی عملکرد فرهنگی واحدها به نحو شایسته، تاکید کرد: گزارش برنامه‌های فرهنگی واحدها و مراکز آموزشی باید به صورت ماهیانه به ستاد ارائه شود، تا از این طریق ارزیابی به نحو مطلوب و شایسته انجام پذیرد.

این مسئول در راستای معرفی تخصصی مفاخر و مشاهیر استان در سطح منطقه‌ای و ملی، خواستار برگزاری سمینارهای یک روزه در واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان شد.

کمالیان برای معرفی بهتر و شفاف دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه تاکید بر راه‌اندازی نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی کرد و گفت: عملکرد آموزشی و پژوهشی واحدها به ستاد ارائه شود تا در نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرد.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، افزود: باید در این نمایشگاه رشد تحصیلات تکمیلی در منطقه، ارتقاء سطح علمی استان، تعداد مقالات ارائه شده توسط اساتید و دانشجویان و کمک علمی دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه به منصه ظهور گذاشته شود.

وی همچنین خواستار حمایت از اساتید و دانشجویان پژوهشگر، نخبه و مخترع توسط دانشگاه شد و خاطرنشان کرد: شناسایی اساتید و دانشجویان نخبه و ایجاد بستر مناسب برای فعالیت‌های علمی و پژوهشی رسالت مهم دانشگاه است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم