نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مراسم نمادین قرعه‌کشی عمره دانشگاهیان فردا برگزار می‌شود

مراسم نمادین قرعه‌کشی عمره دانشگاهیان فردا یکشنبه همزمان با ۱۵ محرم‌الحرام در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اعلام پایان ثبت نام عمره دانشگاهیان گفت:بیش از ۳۳۸ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور جهت تشرف به سرزمین وحی در سایت لبیک ثبت نام کردند.

وی تصریح کرد: ثبت نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به سرزمین وحی از ۲۷ مهرماه آغاز و تا ۱۵ آبان ماه در سایت لبیک ادامه داشت و در این مدت بیش از ۳۳۸ هزار نفر شامل اساتید،دانشجویان پسر و متاهلین دانشجو جهت تشرف به سرزمین وحی ثبت نام نمودند که از آن میان، ۱۷۵۰۰ نفر به قید قرعه راهی سرزمین وحی می شوند.

فقیهی درپایان در خصوص قرعه کشی عمره دانشگاهیان گفت:مراسم قرعه کشی عمره دانشگاهیان طی روزهای ۱۷ و ۱۸ آبان ماه به صورت اینترنتی در سراسر کشور انجام می شود که حضور در مراسم قرعه کشی عمره الزامی نیست اما استان ها سهمیه محدودی برای حاضرین در جلسه در نظر گرفته اند که ارتباطی به قرعه کشی اصلی ندارد.نتایج قرعه کشی نیز از روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه در سایت لبیک اعلام خواهد شد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اعلام خبری خوش برای دانشجویانی که در قرعه کشی انتخاب نشوند،افزود:برای اولین بار در سال جاری،ستاد سهمیه محدودی برای دانشجویانی که در قرعه کشی انتخاب نشوند لحاظ کرده است. به این ترتیب دانشگاهیانی که در قرعه کشی عمره انتخاب نشوند، می توانند با مراجعه به سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان و انتخاب دروس ویژه پذیرفته نشدگان در قرعه کشی عمره و گذراندن دوره ها در قرعه کشی جدید برای عمره ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: لینک آموزش مجازی دانشگاهیان در قسمت چپ صفحه اصلی سایت قرار دارد که پذیرفته نشدگان می توانند از روزسه شنبه ۲۰ آبان ماه به این سامانه مراجعه کنند.

گفتنی است زمان شرکت در دوره های آموزش مجازی برای زائرین اصلی و ذخیره ای که در قرعه کشی عمره انتخاب شده اند، نیز متعاقبا از سایت لبیک اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم