نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه ولی عصر رفسنجان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه ولیعصر رفسنجان با حضور دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در این مراسم دکتر مجتبی صدیقی در سخنانی اظهار داشت: در حوزه ستادی و به دنبال آن در دانشگاه‌ها همه چیز در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی محترم خواهدبود و دانشگاه نباید میدان جولان جناح‌های سیاسی باشد.

وی با تایید پیشرفت‌های دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان گفت: این دانشگاه که نام بزرگی بر آن نهاده شده به برکت همین نام به پیشرفت‌های خود ادامه می‌دهد.

دکتر رنجبر کریمی، رییس سابق دانشگاه نیز دراین جلسه با بیان فعالیت‌های خود در چهارسال گذشته، از مجموعه دانشگاه که در این مدت به او در اداره و مدیریت آن کمک کردند، سپاسگزاری کرد.

همچنین دکتر محمدعلی دهقان، سرپرست دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نیز دراین جلسه خاطر نشان کرد: با همت همه تلاشگران دانشگاهی که مزین به نام حضرت ولی عصرعج است و بکارگیری تمام توان خویش، پیشرفت‌های ۲۳ ساله دانشگاه راتداوم خواهیم بخشید.

وی رونق فعلی دانشگاه را در ابعاد فیزیکی مرهون بروز اعمال ماندگار نیک اندیشان دورنگری دانست که با وسعت دید وآینده نگری خود توسعه دانشگاه رارقم زده اند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم