نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه ولی عصر رفسنجان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه ولیعصر رفسنجان با حضور دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در این مراسم دکتر مجتبی صدیقی در سخنانی اظهار داشت: در حوزه ستادی و به دنبال آن در دانشگاه‌ها همه چیز در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی محترم خواهدبود و دانشگاه نباید میدان جولان جناح‌های سیاسی باشد.

وی با تایید پیشرفت‌های دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان گفت: این دانشگاه که نام بزرگی بر آن نهاده شده به برکت همین نام به پیشرفت‌های خود ادامه می‌دهد.

دکتر رنجبر کریمی، رییس سابق دانشگاه نیز دراین جلسه با بیان فعالیت‌های خود در چهارسال گذشته، از مجموعه دانشگاه که در این مدت به او در اداره و مدیریت آن کمک کردند، سپاسگزاری کرد.

همچنین دکتر محمدعلی دهقان، سرپرست دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نیز دراین جلسه خاطر نشان کرد: با همت همه تلاشگران دانشگاهی که مزین به نام حضرت ولی عصرعج است و بکارگیری تمام توان خویش، پیشرفت‌های ۲۳ ساله دانشگاه راتداوم خواهیم بخشید.

وی رونق فعلی دانشگاه را در ابعاد فیزیکی مرهون بروز اعمال ماندگار نیک اندیشان دورنگری دانست که با وسعت دید وآینده نگری خود توسعه دانشگاه رارقم زده اند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم