نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه ولی عصر رفسنجان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه ولیعصر رفسنجان با حضور دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در این مراسم دکتر مجتبی صدیقی در سخنانی اظهار داشت: در حوزه ستادی و به دنبال آن در دانشگاه‌ها همه چیز در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی محترم خواهدبود و دانشگاه نباید میدان جولان جناح‌های سیاسی باشد.

وی با تایید پیشرفت‌های دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان گفت: این دانشگاه که نام بزرگی بر آن نهاده شده به برکت همین نام به پیشرفت‌های خود ادامه می‌دهد.

دکتر رنجبر کریمی، رییس سابق دانشگاه نیز دراین جلسه با بیان فعالیت‌های خود در چهارسال گذشته، از مجموعه دانشگاه که در این مدت به او در اداره و مدیریت آن کمک کردند، سپاسگزاری کرد.

همچنین دکتر محمدعلی دهقان، سرپرست دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نیز دراین جلسه خاطر نشان کرد: با همت همه تلاشگران دانشگاهی که مزین به نام حضرت ولی عصرعج است و بکارگیری تمام توان خویش، پیشرفت‌های ۲۳ ساله دانشگاه راتداوم خواهیم بخشید.

وی رونق فعلی دانشگاه را در ابعاد فیزیکی مرهون بروز اعمال ماندگار نیک اندیشان دورنگری دانست که با وسعت دید وآینده نگری خود توسعه دانشگاه رارقم زده اند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم