نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مراسم اعتکاف تداخلی با امتحانات ندارد

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان از حضور بیش از هزار دانشجوی استان در مراسم اعتکاف دانشجویی خبر داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، حجت‎الاسلام مهدی مستأجران در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن ایام اعتکاف از حضور بیش از هزار دانشجوی استان در مراسم اعتکاف دانشجویی خبر داد و گفت: مساجد دانشگاهی استان را برای حضور پرشور دانشجویان در مراسم اعتکاف دانشجویی مهیا کرده‎ایم.

وی با بیان اینکه این مراسم مقارن با فصل امتحانات نیست و قطعاً با استقبال پرشور دانشجویان همراه خواهد بود، اضافه کرد: پیش‎بینی می‎شود امسال بیش از ‎هزار دانشجو در اعتکاف دانشجویی حضور داشته باشند.

حجت‌الاسلام مستأجران بیان کرد: سال گذشته به ‎دلیل تداخل امتحانات و مسئله انتخابات ریاست جمهوری با این مراسم تنها ۴۰۰ دانشجو در اعتکاف دانشجویی حضور یافتند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان همچنین از اعزام ۴۰۰ دانشجو به عمره دانشجویی خبر داد و گفت: همچنین بعد از امتحانات و ماه مبارک رمضان نیز شش تا هفت کاروان از دانشجویان دانشگاه‎های لرستان به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

همچنین حجت‎الاسلام حسینی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف با حضور ۲۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه در ایام‎البیض ماه رجب خبر داد.

وی گفت: طبق برنامه‎ریزی صورت گرفته مراسم معنوی اعتکاف از ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه که مصادف با ایام‎البیض ماه رجب است با حضور ۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجویان دختر در مسجد دانشگاه لرستان و ۵۰ نفر از دانشجویان پسر در یکی از مساجد شهر خرم‎آباد برگزار می‌شود.

حسینی زمان ثبت نام جهت حضور در مراسم معنوی اعتکاف را از ۶ تا ۲۰ اردیبهشت ماه اعلام کرد و گفت: دانشجویان دختر جهت ثبت نام به واحد خواهران نهاد و دانشجویان پسر به هیئت رایت‎العباس مراجعه کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان افزود: همزمان با برگزاری این مراسم معنوی برنامه‌های متنوعی از قبیل برگزاری حلقه‌های معرفت، ارائه مشاوره‌های خانوادگی و مذهبی، دعوت از مبلغان و دیگر برنامه‌ها که در دست پیش‎بینی هستند برگزار خواهد شد.

ویادامه داد: پیگیر برگزاری اعتکاف دانشجویی پسران دانشگاه لرستان در یکی از مسجد شهر خرم‎آباد به طور مشترک با دیگر دانشگاه‌ها هستیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان ابراز امیدواری کرد که با توجه به مناسب بودن زمان برگزاری مراسم اعتکاف، دانشجویان استقبال خوبی برای شرکت در این مراسم داشته باشند.

حسینی بیان کرد: با توجه به محدودیت فضا اولویت با دانشجویانی است که زود‌تر ثبت نام کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم