نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مراسم اعتکاف تداخلی با امتحانات ندارد

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان از حضور بیش از هزار دانشجوی استان در مراسم اعتکاف دانشجویی خبر داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، حجت‎الاسلام مهدی مستأجران در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن ایام اعتکاف از حضور بیش از هزار دانشجوی استان در مراسم اعتکاف دانشجویی خبر داد و گفت: مساجد دانشگاهی استان را برای حضور پرشور دانشجویان در مراسم اعتکاف دانشجویی مهیا کرده‎ایم.

وی با بیان اینکه این مراسم مقارن با فصل امتحانات نیست و قطعاً با استقبال پرشور دانشجویان همراه خواهد بود، اضافه کرد: پیش‎بینی می‎شود امسال بیش از ‎هزار دانشجو در اعتکاف دانشجویی حضور داشته باشند.

حجت‌الاسلام مستأجران بیان کرد: سال گذشته به ‎دلیل تداخل امتحانات و مسئله انتخابات ریاست جمهوری با این مراسم تنها ۴۰۰ دانشجو در اعتکاف دانشجویی حضور یافتند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان همچنین از اعزام ۴۰۰ دانشجو به عمره دانشجویی خبر داد و گفت: همچنین بعد از امتحانات و ماه مبارک رمضان نیز شش تا هفت کاروان از دانشجویان دانشگاه‎های لرستان به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

همچنین حجت‎الاسلام حسینی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف با حضور ۲۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه در ایام‎البیض ماه رجب خبر داد.

وی گفت: طبق برنامه‎ریزی صورت گرفته مراسم معنوی اعتکاف از ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه که مصادف با ایام‎البیض ماه رجب است با حضور ۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجویان دختر در مسجد دانشگاه لرستان و ۵۰ نفر از دانشجویان پسر در یکی از مساجد شهر خرم‎آباد برگزار می‌شود.

حسینی زمان ثبت نام جهت حضور در مراسم معنوی اعتکاف را از ۶ تا ۲۰ اردیبهشت ماه اعلام کرد و گفت: دانشجویان دختر جهت ثبت نام به واحد خواهران نهاد و دانشجویان پسر به هیئت رایت‎العباس مراجعه کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان افزود: همزمان با برگزاری این مراسم معنوی برنامه‌های متنوعی از قبیل برگزاری حلقه‌های معرفت، ارائه مشاوره‌های خانوادگی و مذهبی، دعوت از مبلغان و دیگر برنامه‌ها که در دست پیش‎بینی هستند برگزار خواهد شد.

ویادامه داد: پیگیر برگزاری اعتکاف دانشجویی پسران دانشگاه لرستان در یکی از مسجد شهر خرم‎آباد به طور مشترک با دیگر دانشگاه‌ها هستیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان ابراز امیدواری کرد که با توجه به مناسب بودن زمان برگزاری مراسم اعتکاف، دانشجویان استقبال خوبی برای شرکت در این مراسم داشته باشند.

حسینی بیان کرد: با توجه به محدودیت فضا اولویت با دانشجویانی است که زود‌تر ثبت نام کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم