نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مدیریت هزینه در سال جاری برای وزارت علوم یک اولویت است

معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با اشاره به نامگذاری امسال با نام “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” گفت: مدیریت هزینه در سال جاری برای وزارت علوم یک اولویت است، لذا بسیج کارکنان می‌تواند در راستای فلسفه وجودی خود که همان پیشبرد اهداف دستگاه اجرایی است در راستای افزایش بهره وری کمک قابل اتکایی برای ما باشد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر محمد حسین امید در جمع فرماندهان بسیج کارکنان دانشگاههای استان تهران گفت: همانند عرصه دفاع از انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، کارکنان بسیجی در زمینه تعهد کاری و انجام وظایف محوله الگوی دیگران باشند.

وی با اشاره به اینکه خدمات مجموعه بسیح برای انقلاب اسلامی قابل انکار نیست گفت: وظیفه خود می دانم از همه کارکنان بسیجی دانشگاهها قدردانی کرده و آمادگی خود را برای حمایت از برنامه های فرهنگی بسیج کارکنان در دانشگاهها اعلام کنم.

معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: کارکنان بسیجی می توانند در انجام بهینه امور اداری الگوی دیگران بوده و ضمن انجام وظایف محوله و تکریم ارباب رجوع به نحو احسن، کارکنان دیگر را نیز به عملکرد بهتر تشویق کنند.

وی تاکید کرد: با عنایت به اینکه مقام معظم رهبری مدیریت جهادی را از عناصر شعار امسال قرار داده‌اند، کارکنان بسیجی در آموزش عالی باید عملکرد خود را در راستای پاسخگویی نظام اسلامی به جامعه افزایش داده و در میان سایر کارکنان از نظر وجدان کاری شاخص باشند.

به گزارش ایسنا، در ادامه این نشست سرهنگ حسین نصیر زاده، فرمانده بسیج کارکنان آموزش عالی با اشاره به جمعیت ۱۴۰۰۰نفری بسیج کارکنان مراکز آموزش عالی استان تهران که در قالب ۸۰رده مقاومت سازماندهی شدند گفت: بسیج کارکنان براساس قانون در چارچوب اهداف و برنامه های دستگاههای اجرایی فعالیت می کند و هزینه این نهاد نیز توسط دستگاههای اجرایی ذیربط تامین می شود.

وی تاکید کرد: مجموعه بسیج کارکنان دانشگاهها، امادگی کامل دارد در کنار مدیریت دانشگاهها در راستای برنامه‌های وزارت علوم همکاری جدی داشته و نقش خود را در ارتقای نقش دانشگاه در جامعه ایفا کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم