نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مجمع عمومی اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی فیزیک برگزار شد

مجمع عمومی و انتخابات اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی فیزیک در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور دکتر میرزایی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی و کارشناسان اداره علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» ایسنا، در ابتدای مجمع، عبدالهی، کارشناس اداره علمی وزارت علوم به بیان کارکردهای فعالیت در انجمنهای علمی دانشجویی پرداخت و درخصوص رئوس فعالیت اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی مطالبی را بیان کرد.

سپس دکتر میرزایی – مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم نیز، بیان کرد: انجمن‌های علمی مکمل گروههای علمی رسمی در دانشگاه‌هاست و انجمن‌های فیزیک از جمله معدود انجمن‌هایی است که توانسته اتحادیه تشکیل دهد و امیدواریم با حمایت‌های وزارت علوم شاهد فعالیت‌های هرچه بیشتر این اتحادیه باشیم.

به گزارش ایسنا، در ادامه شرکت کنندگان مسائل و مشکلات خود را در زمینه فعالیتهای انجمنهای علمی فیزیک در دانشگاه‌ها بیان کردند و دکتر میرزایی نیز پاسخگوی آنها بود. برخی از مسائلی که دانشجویان مطرح کردند؛ شامل درنظر گرفتن زیرساختهای لازم برای فارغ التحصیلان رشته‌های فیزیک دانشگاه‌ها، در نظر گرفتن انجمنهای علمی دانشجویی در اسناد بالادستی کشور، حمایت از نشریات علمی دانشجویی دانشگاه‌ها وغیره می‌شد.

میرزایی ضمن پاسخگویی به سوالات دانشجویان به انجمن‌های علمی دانشجویی پیشنهاد داد که از استادیاران جوان در انجمن‌های خود استفاده کنند و اگر پیشنهاداتی در جهت بالابردن ظرفیتهای موجود انجمنها وجود دارد، به وزارت علوم معرفی کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از امتیازات انجمن‌های علمی کشور، تعامل با انجمنهای علمی دانشجویی است، بنابراین انجمن‌های دانشجویی می توانند از این فرصت جهت جذب همکاری انجمن‌های علمی کشور استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، در ادامه برنامه ثبت نام از کاندیداها برای دبیر اتحادیه، شورای مرکزی و بازرسان انجام شد و هر یک از نامزدها به معرفی خود، فعالیت‌‎های گذشته و برنامه‌های آینده خود پرداخته و در پایان پس از رأی گیری، دبیر اتحادیه، اعضای شورای مرکزی و بازرسان اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی فیزیک معرفی شدند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم