نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مجلس با رای اعتماد به فرجی‌دانا به خواست فرهیختگان و نخبگان دانشگاهی احترام بگذارد

جمعی از اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت قاطع از دکتر فرجی دانا، ابراز امیدواری کردند نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خواست اکثریت فرهیختگان و نخبگان دانشگاهی احترام گذاشته و در مقام تجلیل از علم و عالم با رای اعتماد به دکتر فرجی دانا پاسدار این مقام باشند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این نامه آمده است:”پیروزی دولت تدبیر و امید در خرداد ۹۲ بارقۀ شکوفایی و نشاط علمی را در بین دانشگاهیان و جامعه فرهیخته ایران اسلامی روشن کرد و بیش از همه انتخاب جناب آقای دکتر فرجی دانا به¬عنوان وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری موجب گسترش روحیه امید و انگیزه در میان دانشگاهیان و دانشجویان و سرمایه¬های انسانی این مرز و بوم شد. اما اکنون خبر استیضاح ایشان نگرانی‌هایی را در فضای علمی کشور به‌وجود آورده است که امید است با تدبیر و دوراندیشی جناب¬عالی و سایر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به سرانجامی نیکو رهنمون شود.

ما اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی حمایت قاطع خود را از جناب آقای دکتر فرجی دانا که در صیانت از آرمان¬های انقلاب اسلامی و در دفاع از ساحت علم و دانش و تأمین استقلال علمی و امنیت شغلی و آزاد اندیشی و نوآوری دانشگاهیان از هیچ کوششی دریغ نکردند اعلام می‌داریم و امیدواریم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به خواست اکثریت فرهیختگان و نخبگان دانشگاهی احترام گذاشته و در مقام تجلیل از علم و عالم با رای اعتماد به دکتر فرجی دانا پاسدار این مقام باشند. ”

گفتنی است، فهرست امضاء کنندگان این بیانیه در حال تکمیل است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم