نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مجلس با رای اعتماد به فرجی‌دانا به خواست فرهیختگان و نخبگان دانشگاهی احترام بگذارد

جمعی از اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت قاطع از دکتر فرجی دانا، ابراز امیدواری کردند نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خواست اکثریت فرهیختگان و نخبگان دانشگاهی احترام گذاشته و در مقام تجلیل از علم و عالم با رای اعتماد به دکتر فرجی دانا پاسدار این مقام باشند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این نامه آمده است:”پیروزی دولت تدبیر و امید در خرداد ۹۲ بارقۀ شکوفایی و نشاط علمی را در بین دانشگاهیان و جامعه فرهیخته ایران اسلامی روشن کرد و بیش از همه انتخاب جناب آقای دکتر فرجی دانا به¬عنوان وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری موجب گسترش روحیه امید و انگیزه در میان دانشگاهیان و دانشجویان و سرمایه¬های انسانی این مرز و بوم شد. اما اکنون خبر استیضاح ایشان نگرانی‌هایی را در فضای علمی کشور به‌وجود آورده است که امید است با تدبیر و دوراندیشی جناب¬عالی و سایر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به سرانجامی نیکو رهنمون شود.

ما اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی حمایت قاطع خود را از جناب آقای دکتر فرجی دانا که در صیانت از آرمان¬های انقلاب اسلامی و در دفاع از ساحت علم و دانش و تأمین استقلال علمی و امنیت شغلی و آزاد اندیشی و نوآوری دانشگاهیان از هیچ کوششی دریغ نکردند اعلام می‌داریم و امیدواریم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به خواست اکثریت فرهیختگان و نخبگان دانشگاهی احترام گذاشته و در مقام تجلیل از علم و عالم با رای اعتماد به دکتر فرجی دانا پاسدار این مقام باشند. ”

گفتنی است، فهرست امضاء کنندگان این بیانیه در حال تکمیل است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم