نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مبلغ وام‌های دانشجویی جهاد دانشگاهی کاشمر کاهش یافت

معاون فرهنگی دانشجویی جهاد دانشگاهی کاشمر از کاهش ۴۵ درصدی میزان وام‌های دانشجویی این واحد دانشگاهی به نسبت سال‌های گذشته خبر داد.

حسین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه میزان وام‌ها از سوی صندوق رفاه دانشجویی تعیین می‌شود، افزود: اگرچه در سال‌های گذشته هرترم ۸۰ تا ۹۰ میلیون تومان وام دانشجویی به این دانشگاه اختصاص می‌یافت اما متاسفانه در دو ترم اخیر این میزان به ۱۳ میلیون تومان رسیده است.

وی با اعلام اینکه وام دانشگاه علم و فرهنگ و مرکز آموزش علمی کاربردی باهم شاید به ۳۵ میلیون تومان برسد، بیان کرد: متاسفانه این میزان وام جوابگوی تمامی متقاضیان نیست.

وی با اشاره به اینکه در ترم جاری از ۱۰۰ نفر متقاضی تنها ۳۵ نفر موفق به دریافت وام شده‌اند، افزود: همین ۳۵ نفر را هم با کاهش وام دانشجویان ارشد از یک میلیون تومان به ۸۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان توانسته‌ایم جوابگو باشیم.

معاون فرهنگی دانشجویی جهاد دانشگاهی کاشمر در ادامه از عدم استقبال دانشجویان از انجمن‌های مختلف در این واحد دانشگاهی انتقاد کرد و از دانشجویان جدید الورود خواست بیشتر به سمت این انجمن‌ها بروند.

نوروزی همچنین با اشاره به اینکه با موافقت مدیریت این دانشگاه قیمت هر ژتون غذا به نسبت سال‌های گذشته افزایشی نداشته است و به همان download1500 تومان به دانشجویان عرضه می‌شود، از کاهش قیمت خوابگاه و معافیت دانشجویان ازپرداخت هزینه‌های فرهنگی، خدمات آموزشی، بیمه حوادث خبر داد و گفت: اگرچه این موارد در ترم‌های قبل توسط دانشجویان پرداخت می‌شد اما از این ترم هزینه‌ها را خود دانشگاه متقبل شده است.

معاون فرهنگی دانشجویی جهاد دانشگاهی کاشمردر پایان با اعلام اینکه هم اکنون ۱۴۰۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی پیوسته، کاردانی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ناپیوسته و دو رشته کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند، ابراز کرد: این تعداد دانشجو در ۳۲ رشته فعال در علمی کاربردی و ۲۳ رشته در موسسه آموزش عالی فعالیت دارند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم