نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

لغو قانون متعهدین خدمت، مشکلی برای دانشگاه فرهنگیان به وجود نمی آورد

رئیس پردیس شهید هاشمی‌نژاد با اشاره به زمزمه‌های لغو قانون متعهدین خدمت اظهار کرد: لغو این قانون مشکلی برای دانشگاه فرهنگیان به وجود نخواهد آورد.

صدرالسادات سرسرابی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه «لغو این قانون برای ورودی‌های فعلی دانشگاه فرهنگیان مشکلی به وجود نخواهد آورد» گفت: ما برای ورودی‌های جدید نیز ظرفیت مشخص خواهیم داشت که باز هم لغو این قانون در آن نیز تاثیری نخواهد گذاشت.

وی ادامه داد: با لغو این قانون ممکن است نحوه سیاست گذاری به نحوی بهتر تغییر یابد؛ در حال حاضر نیز دانشجویان فعلی با گذراندن آزمون جامع در آموزش و پرورش مشغول به خدمت می‌شود.

رئیس پردیس شهید هاشمی‌نژاد تصریح کرد: با این حال هنوز هیچ چیز در مورد این قانون قطعی نیست؛ به عنوان مثال برای ما تفاوتی ندارد که دانشجویان از دیپلم وارد دانشگاه شوند و یا از مقطع کارشناسی؛ احتمال می‌رود نحوه پذیرش در این خصوص تغییر یابد.

سرسرابی اضافه کرد: کسی که در دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل است، نیاز به هزینه دارد؛ اما زمانی که دانشجویان از مقطع کارشناسی در دانشگاه پذیرفته شوند، دیگر نیازی به هزینه نیست؛ این شاید راه بهتری باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم