www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

لغو قانون متعهدین خدمت، مشکلی برای دانشگاه فرهنگیان به وجود نمی آورد

رئیس پردیس شهید هاشمی‌نژاد با اشاره به زمزمه‌های لغو قانون متعهدین خدمت اظهار کرد: لغو این قانون مشکلی برای دانشگاه فرهنگیان به وجود نخواهد آورد.

صدرالسادات سرسرابی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه «لغو این قانون برای ورودی‌های فعلی دانشگاه فرهنگیان مشکلی به وجود نخواهد آورد» گفت: ما برای ورودی‌های جدید نیز ظرفیت مشخص خواهیم داشت که باز هم لغو این قانون در آن نیز تاثیری نخواهد گذاشت.

وی ادامه داد: با لغو این قانون ممکن است نحوه سیاست گذاری به نحوی بهتر تغییر یابد؛ در حال حاضر نیز دانشجویان فعلی با گذراندن آزمون جامع در آموزش و پرورش مشغول به خدمت می‌شود.

رئیس پردیس شهید هاشمی‌نژاد تصریح کرد: با این حال هنوز هیچ چیز در مورد این قانون قطعی نیست؛ به عنوان مثال برای ما تفاوتی ندارد که دانشجویان از دیپلم وارد دانشگاه شوند و یا از مقطع کارشناسی؛ احتمال می‌رود نحوه پذیرش در این خصوص تغییر یابد.

سرسرابی اضافه کرد: کسی که در دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل است، نیاز به هزینه دارد؛ اما زمانی که دانشجویان از مقطع کارشناسی در دانشگاه پذیرفته شوند، دیگر نیازی به هزینه نیست؛ این شاید راه بهتری باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم