نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

لزوم شناسایی و ترغیب خیرین فعال دانشگاه ساز

رییس دانشگاه ارومیه گفت: همانطور که در مدرسه سازی خیرین فعالی داریم باید در دانشگاه سازی هم خیرین شناسایی شوند و آنها را در این حوزه تشویق کنیم که در شهرستان ها متناسب با جمعیت و امکانات دست ما را بگیرند و در مسائل عام المنفعه سرمایه گذاری کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، دکتر حب نقی درآیین راه اندازی مرکز آموزش عالی شهرستان بوکان که با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد اظهار کرد: باید در مورد رشته های جدید در این مرکز نیاز سنجی انجام شود هنوز مشخص نیست که چه رشته هایی باید وجود داشته باشد و رشته هایی را که مصلحت بدانیم در مقطع کارشناسی تأیید می کنیم و امیدواریم در سال آینده حداقل در سه رشته شاهد جذب دانشجو در این مرکز باشیم.

وی افزود: آموزش عالی از مواردی است که بسیار هزینه بر است مخصوصا” زمانی که ما به کیفیت توجه کنیم و انتظارات باید معقول باشد و تعادلی بین متقاضیان و کیفیت وجود داشته باشد.

حب نقی بیان کرد: تدابیر دولت بر این اساس است که توسعه آموزش عالی در سطح کشور عادلانه بوده و در شهرهای کوچک نیز مراکز آموزش عالی وجود داشته باشند که البته عامل محدود کننده در این زمینه تأمین اعتبارات است.

حب نقی در بازدید از ساختمان جهاد کشاورزی که برای راه اندازی مرکز آموزش عالی بوکان در نظر گرفته شده است تأکید کرد: خوابگاه و سلف سرویس جزء ملزومات این مرکز است که نماینده شهرستان بوکان قول تجهیز آن را داده و دیگر امکانات و تسهیلاتی که این مرکز نیاز دارد باید با همکاری ادارات شهرستان تأمین شود و ما هم در این زمینه اقدامات و کمک های لازم را خواهیم کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم