نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

لزوم ساماندهی فراغت از تحصیل دانش آموختگان

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه بر ساماندهی فراغت از تحصیل دانش آموختگان این دانشگاه تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه کرمانشاه، دکتر نوذرقنبری درجمع روسای واحدها و مراکز دانشگاهی استان کرمانشاه، اظهارکرد: هدف از برگزاری جلسات استانی بررسی مسایل و موارد موجود در واحدها و مراکز استان و حل و فصل این مسائل است.

وی خاطرنشان کرد: باید مسئولیت‌های محوله را به درستی انجام دهیم و پاسخگوی مسایل به شیوه منطقی باشیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: تشکیل جلسات میان گروهی به منظور رایزنی و استفاده از نظرات و تجربیات در حل مسایل بسیار مفید است و به ما کمک می‌کند تا در انجام کارها موفق‌تر عمل کنیم.

قنبری افزود: لزوم موفقیت در کارها، (دقت، پشتکار و استناد به بخشنامه‌ها و دستورالعمل های سازمان مرکزی است). اگر جهت توجیه وظایف کارشناسان، نیاز به کارگاه آموزشی است در کمترین زمان نسبت به برگزاری این گونه کارگاه‌ها باید اقدام شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه این نشست، دکتر سیروس محبی معاون هماهنگی دبیرخانه هیات امنای دانشگاه‌های آزاد استان کرمانشاه نیز گفت: هدف از مدیریت، کنترل زمان است و براین اساس به دنبال انجام کارها در کمترین زمان ممکن هستیم.

وی افزود: باید در زمان فراغت از تحصیل، همه مدارک مورد نیاز از دانشجو به درستی اخذ شود و کنترل پرونده‌ها نیز از وظایف حوزه معاونت آموزش است.

بر اساس این گزارش، جلسه استانی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور روسای واحدها و مراکز کرمانشاه، کارشناسان هیات امنا وامور فارغ التحصیلان و با موضوع «ساماندهی نحوه فراغت از تحصیل دانشجویان در کمترین زمان در سطح استان» به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم