نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

لزوم توسعه فعالیت‌های فرهنگیان در ایام فراغت

رییس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: برگزاری جشنواره‌ها برای دانشجویان و معلمان نقش مهمی در ارتقای نظام تعلیم و تعلم دارد.

به گزارش ایسنا-منطقه چهارمحال و بختیاری محمود مهر‌محمدی در بیست و چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجو و معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور با اشاره به اثر بخشی دانشگاه فرهنگیان در تربیت نیروی انسانی در راستای ارتقای نظام تعلیم و تربیت، افزود: برگزاری چنین جشنواره‌هایی نقش مهمی در ارتقا نظام تعلیم و تعلم دارد.

وی کیفیت برگزاری این جشنواره را مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: باید تلاش کرد تا دامنه این نوع فعالیت‌ها را به خصوص در ایام تابستان بیش‌تر از حد کنونی شود.

مهرمحمدی خاطر نشان کرد: باید تاحدی پیش رفت که بتوان ادعا کرد که این دانشگاه در طول ۱۲ماه سال فعال است و تنها به ۹ ماه تحصیلی بسنده نکرده است.

وی با تاکید بر لزوم توسعه فعالیت‌های فرهنگیان بویژه در ایام فراغت تابستان، افزود: باید تلاش کرد تا اعتبارات لازم برای این امر را در ردیف بودجه‌ای سال آینده گنجاند تا بتوان ملموس تر این ایده را عملیاتی کرد.

مهرمحمدی اظهارکرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی و نیاز دانشگاه فرهنگیان تنها مستلزم اعتبارات نیست بلکه نیازمند همکاری همه نهادها و دستگاه‌های مرتبط در سطح کشور است.

به گزارش ایسنا، در این جشنواره آثار برگزیده ۲۲۰ نفر در ۲۴ رشته هنری و علمی مورد داوری قرار گرفت که در هر رشته از سه اثر برتر تجلیل شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم