نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

لزوم توسعه فعالیت‌های فرهنگیان در ایام فراغت

رییس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: برگزاری جشنواره‌ها برای دانشجویان و معلمان نقش مهمی در ارتقای نظام تعلیم و تعلم دارد.

به گزارش ایسنا-منطقه چهارمحال و بختیاری محمود مهر‌محمدی در بیست و چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجو و معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور با اشاره به اثر بخشی دانشگاه فرهنگیان در تربیت نیروی انسانی در راستای ارتقای نظام تعلیم و تربیت، افزود: برگزاری چنین جشنواره‌هایی نقش مهمی در ارتقا نظام تعلیم و تعلم دارد.

وی کیفیت برگزاری این جشنواره را مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: باید تلاش کرد تا دامنه این نوع فعالیت‌ها را به خصوص در ایام تابستان بیش‌تر از حد کنونی شود.

مهرمحمدی خاطر نشان کرد: باید تاحدی پیش رفت که بتوان ادعا کرد که این دانشگاه در طول ۱۲ماه سال فعال است و تنها به ۹ ماه تحصیلی بسنده نکرده است.

وی با تاکید بر لزوم توسعه فعالیت‌های فرهنگیان بویژه در ایام فراغت تابستان، افزود: باید تلاش کرد تا اعتبارات لازم برای این امر را در ردیف بودجه‌ای سال آینده گنجاند تا بتوان ملموس تر این ایده را عملیاتی کرد.

مهرمحمدی اظهارکرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی و نیاز دانشگاه فرهنگیان تنها مستلزم اعتبارات نیست بلکه نیازمند همکاری همه نهادها و دستگاه‌های مرتبط در سطح کشور است.

به گزارش ایسنا، در این جشنواره آثار برگزیده ۲۲۰ نفر در ۲۴ رشته هنری و علمی مورد داوری قرار گرفت که در هر رشته از سه اثر برتر تجلیل شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم