نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا

رئیس دانشگاه پیام نور در بازدید از دفتر هماهنگی مراکز بین الملل بر لزوم ایجاد دفاتر منطقه ای دانشگاه پیام نور در سراسر دنیاتاکید کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، سرلک رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه در حوزه بین الملل باید هدفمند و برنامه محور گام برداریم، اظهار داشت: حرکت هدفمند و مطابق چشم انداز موجب می شود که حوزه بین الملل دانشگاه پیام نور سمت و سوی مطلوبی بیابد ضمن اینکه باید در فاصله زمانی معینی میزان فعالیت ها و افزایش دانشجویان خارجی دانشگاه پیام نور را رصد کنیم.

وی در بازدید از دفتر هماهنگی مراکز بین الملل دانشگاه افزود: طبق تاکید وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری باید دامنه آموزش های دانشگاه پیام نور در هر جا که فارسی زبانی هست گسترش یابد تا به این ترتیب بتوانیم دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور هستند، پوشش دهیم.

رئیس دانشگاه با بیان توانمندی های دانشگاه پیام نور گفت: برای بسط و مدیریت بهتر دانشجویان در سراسر کشور باید با احداث دفاتر منطقه ای دانشگاه پیام نور در قاره های مختلف امکان تعامل بهتر با متقاضیان تحصیل در سراسر دنیا را فراهم نماییم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر سرلک در پایان بر لزوم بسط و گسترش آزمون های آنلاین دانشگاه جهت ارائه خدمات بهتر به دانشجو و کاهش هزینه تحصیل آنها تاکید کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم