نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

قضاوت درباره عملکرد فرجی‌دانا بسیار زود است

یک عضو هیات علمی دانشگاه صنعت نفت معتقد است:‌ قضاوت در رابطه با عملکرد فرجی دانا بسیار زود است و انتظار می‌رود نمایندگان مجلس فرصت بیشتری به او بدهند.

دکتر منصور معظمی معاون وزیر نفت به ایسنا گفت: مجلس باید فرصت بدهند تا وزیر علوم بتواند برنامه های دولت و شعارهایی که آقای روحانی داده است را عملی کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه فرجی دانا یکی از شاخص‌ترین چهره‌های علمی کشور است، گفت: از وقتی ایشان مسئولیت وزارت علوم را به عهده گرفته اند در دانشگاه ها شاهد نشاط و رونق علمی هستیم که در دوره قبلی از بین رفته بود.

این عضو هیات علمی دانشگاه با بیان اینکه نمی توان با نگاه های امنیتی و نظامی دانشگاه ها را اداره کرد، اظهار کرد: باید در دانشگاه‌ها نشاط سیاسی باشد و کرسی‌های آزاد اندیشی بدون هیچ گونه ملاحظاتی در دانشگاه ها برگزار شود.

دکتر معظمی همچنین افزود: خوشبختانه در این مدتی که آقای فرجی دانا کار را در دست گرفته این فضا کم و بیش حاکم شده است و دانشجویان حرف های خود را بیان می کنند.

وی خاطرنشان کرد: چگونه فرجی دانایی که در مجلس افراطی ششم رای اعتماد نگرفت، باز هم در این دولت مورد استیضاح قرار می گیرد.

معاون وزیر نفت در پایان ابراز امیدواری کرد: اگرچه سؤال و استیضاح حق قانونی نمایندگان مجلس است اما نمایندگان باید با رای علمی و قاطع، فرصت خدمت دوباره را در اختیار ایشان قرار بدهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم