نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

قضاوت درباره عملکرد فرجی‌دانا بسیار زود است

یک عضو هیات علمی دانشگاه صنعت نفت معتقد است:‌ قضاوت در رابطه با عملکرد فرجی دانا بسیار زود است و انتظار می‌رود نمایندگان مجلس فرصت بیشتری به او بدهند.

دکتر منصور معظمی معاون وزیر نفت به ایسنا گفت: مجلس باید فرصت بدهند تا وزیر علوم بتواند برنامه های دولت و شعارهایی که آقای روحانی داده است را عملی کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه فرجی دانا یکی از شاخص‌ترین چهره‌های علمی کشور است، گفت: از وقتی ایشان مسئولیت وزارت علوم را به عهده گرفته اند در دانشگاه ها شاهد نشاط و رونق علمی هستیم که در دوره قبلی از بین رفته بود.

این عضو هیات علمی دانشگاه با بیان اینکه نمی توان با نگاه های امنیتی و نظامی دانشگاه ها را اداره کرد، اظهار کرد: باید در دانشگاه‌ها نشاط سیاسی باشد و کرسی‌های آزاد اندیشی بدون هیچ گونه ملاحظاتی در دانشگاه ها برگزار شود.

دکتر معظمی همچنین افزود: خوشبختانه در این مدتی که آقای فرجی دانا کار را در دست گرفته این فضا کم و بیش حاکم شده است و دانشجویان حرف های خود را بیان می کنند.

وی خاطرنشان کرد: چگونه فرجی دانایی که در مجلس افراطی ششم رای اعتماد نگرفت، باز هم در این دولت مورد استیضاح قرار می گیرد.

معاون وزیر نفت در پایان ابراز امیدواری کرد: اگرچه سؤال و استیضاح حق قانونی نمایندگان مجلس است اما نمایندگان باید با رای علمی و قاطع، فرصت خدمت دوباره را در اختیار ایشان قرار بدهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم