نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

قرآن مشکلات اساسی و دغدغه‌های جدی ما را حل کرده است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد استان گیلان، گفت: قرآن مشکلات اساسی و دغدغه‌های جدی ما را حل کرده است و مسئولیت ما نیز این است تا با تشکیل کارگروه‌های ویژه در جهت رفع این مشکلات اقدام کنیم.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه گیلان، حجت الاسلام دکترعلی کریمیان در مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی و نوزدهمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان اظهار کرد: افراد شاخص فرهنگی افرادی هستند که بتوانند در یک وسعت وسیع برای افراد دیگر الهام بخش باشند. دانشگاه در چند سال آینده در مرحله گذربه یک جایگاه ویژه است و نقش افسران و فرماندهان واقعی بحث‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها، بسیار مهم است.

وی به جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در جامعه اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی امروز در حال همراهی با نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در تقویت نیروی انسانی متخصص جامعه اسلامی مؤثر است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان، تصریح کرد: امروز حدود ۸۰۰۰ کانال ماهواره‌ای در ایران که بیشتر آنها ضد فرهنگی هستند، قلب جوانان این مملکت را هدف گرفته است وما باید قبول کنیم که در مسائل فرهنگی کم کاری کرده و نتوانستیم به چشم انداز خود در بحث‌های فرهنگی برسیم.

کریمیان شناسایی نقاط ضعف مسائل فرهنگی را در دانشگاه‌ها مهم شمرد و اظهارکرد: دشمن از نقاط ضعف فرهنگی ما وارد شده و وظیفه ما این است تا این نقاط را بیشتر رصد کنیم تا کم کاری‌ها از بین برود.

وی ادامه داد: اصلی ترین شعار امام راحل ولایت مطلقه فقیه است و در این انقلاب ولی فقیه در رأس امور قرار دارد. ما قرار نیست از نام امام خمینی(ره) استفاده کرده و جنبه‌های عرفانی و اخلاقی امام را تقویت کنیم، ولی اندیشه‌های حضرت امام خمینی(ره) در خصوص تشکیل حکومت و ارکان آن را نبینیم و یا آن را کم رنگ کنیم، چراکه در این صورت خیانت کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا؛ در پایان رؤسای دفاتر فرهنگ اسلامی واحدها و مراکز آموزشی نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

این جلسه با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و رؤسای دفاتر فرهنگ اسلامی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و مسئولان کانون‌های قرآن و عترت این واحدهای دانشگاهی، به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم