نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

قداست و معنویت دانشگاه پیام نور به‌واسطه حضور ارزشمند شهدای خفته در این دانشگاه است

دکتر فراهانی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور افتخار دارد که میزبان سه شهید از شهدای گران‌قدر ۸ سال دفاع مقدس بوده و امروز میزبان چنین جمع باشکوه، معنوی و مقدس است، گفت: با حضور این شهدا ،دانشگاه پیام نور از قداست و معنویت خاص بهره‌مند شده است.

ابوالفضل فراهانی در مراسم استقبال از خانواده شهید “عباسعلی مختاری” که امروز در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد،این دانشگاه مولود انقلاب و محصول نظام جمهوری اسلامی است که توفیق بهره‌مندی از خدمات خانواده معزز شهدا و ایثارگران را در مجموعه خود دارد و قریب ۴۰ هزار عزیز خانواده معظم شهدا از دانشجو و استاد و در سطوح مدیریتی در این دانشگاه حضور دارند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور شهره قداست و معنویت است . قداست و معنویتی که بخش مهمی از آن به‌واسطه حضور ارزشمند شهدای خفته در این مکان است . این شهدا با الگو گرفتن از امام شهیدان حضرت امام حسین (ع)، جان خود را فدای دین و آزادگی کردند تا امروز ایران اسلامی محکم و استوار در عرصه ملی و بین‌المللی و متأثر از رهبری هوشمندانه مقام عظمای ولایت ایستادگی نماید.

وی ابراز امیدواری کرد که دانشگاه پیام نور بتواند میزبان خوب و قابل قبولی برای این شهدا باشد و افزود: همه ما تمام تلاش خود را در معرفی این بزرگان که در اعتقاد، دانش، ایثار ، شهادت، مقاومت و ایستادگی که موردنیاز امروز نسل جوان است، پیشگام بوده‌اند، به کار می‌بندیم.

دکتر فراهانی در پایان ضمن درخواست از خانواده این شهید بزرگوار جهت استمرار حضور ایشان در دانشگاه پیام نور گفت: زندگینامه شهید “عباسعلی مختاری” به منظور معرفی این شهید بزرگوار برای نسل جوان امروز ، در مقدمه کتب درسی منتخب و مرتبط امسال لحاظ خواهد شد.

گفتنی است، شهید “عباسعلی مختاری” فرزند علی جان، متولد سال۱۳۳۹ و اعزامی از استان اصفهان است که در سال ۶۱ به درجه رفیع شهادت رسید. این شهید والامقام به‌عنوان شهید گمنام در ۲۸ بهمن‌ماه سال ۸۷ مصادف با اربعین حسینی در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به خاک سپرده‌شده بود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم