نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

قائم مقام دانشگاه پیام نور: زمان آموزش مکاتبه ای به اتمام رسیده است

قائم مقام دانشگاه پیام نور با بیان اینکه دیگر زمان آموزش مکاتبه ای به اتمام رسیده است، اظهار کرد: دانشگاه پیام نور با پشت سر گذاشتن نسل چهارم آموزش دوربرد، در آستانه ورود به نسل پنجم آموزش یعنی آموزش مجازی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، محمد رضا سرمدی در مراسم اختتامیه اجلاس سراسری روسای دانشگاه های پیام نور کشور با اشاره به لزوم ارتقای حرکت به سمت کیفی سازی آموزش در پیام نور گفت: در جهت کیفی سازی و ارتقای سطح علمی دانشگاه در سال های ۹۱ و ۹۲ از بین ۶۹۸ نفر متقاضی اعضای هیات علمی، ۶۵ نفر انتخاب شده و وارد بدنه دانشگاه شدند.

وی افزود: تربیت متخصص صرفا برای ایجاد شغل نیست بلکه هدف ارتقای سواد و سطح علمی جامعه است و در کنار این مهم نیز در ایجاد رشته هایی که بازار کار به ان نیازمند است از جمله برنامه های دانشگاه پیام نور است.

وی ادامه داد: خرد جمعی سرلوحه کارها در همه بخش های دانشگاه پیام نور قرار گرفته است و دانشگاه به عنوان سازمان یادگیرنده نیازمند اقدامات مشارکت جویانه از سوی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌هاست.

سرمدی با ارائه گزارشی از نتایجی که در کارگروه های تشکیل شده در اجلاس مذکور حاصل شد، تاکید کرد: کیفی سازی منابع درسی، تفویض اختیار در بخش مدیریت اجرایی، کیفی سازی اساتید مدعو، ارتقا بخشی سیستم گلستان، ساماندهی وضعیت آزمایشگاه های ملی و قطبی، بازنگری آیین نامه های موجود در دانشگاه، گسترش آموزش های مجازی و راه اندازی سامانه ملی از جمله مواردی بودند که در کارگروه های تخصصی مورد بررسی قرار گرفتند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم