نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

قائم مقام دانشگاه پیام نور: زمان آموزش مکاتبه ای به اتمام رسیده است

قائم مقام دانشگاه پیام نور با بیان اینکه دیگر زمان آموزش مکاتبه ای به اتمام رسیده است، اظهار کرد: دانشگاه پیام نور با پشت سر گذاشتن نسل چهارم آموزش دوربرد، در آستانه ورود به نسل پنجم آموزش یعنی آموزش مجازی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، محمد رضا سرمدی در مراسم اختتامیه اجلاس سراسری روسای دانشگاه های پیام نور کشور با اشاره به لزوم ارتقای حرکت به سمت کیفی سازی آموزش در پیام نور گفت: در جهت کیفی سازی و ارتقای سطح علمی دانشگاه در سال های ۹۱ و ۹۲ از بین ۶۹۸ نفر متقاضی اعضای هیات علمی، ۶۵ نفر انتخاب شده و وارد بدنه دانشگاه شدند.

وی افزود: تربیت متخصص صرفا برای ایجاد شغل نیست بلکه هدف ارتقای سواد و سطح علمی جامعه است و در کنار این مهم نیز در ایجاد رشته هایی که بازار کار به ان نیازمند است از جمله برنامه های دانشگاه پیام نور است.

وی ادامه داد: خرد جمعی سرلوحه کارها در همه بخش های دانشگاه پیام نور قرار گرفته است و دانشگاه به عنوان سازمان یادگیرنده نیازمند اقدامات مشارکت جویانه از سوی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌هاست.

سرمدی با ارائه گزارشی از نتایجی که در کارگروه های تشکیل شده در اجلاس مذکور حاصل شد، تاکید کرد: کیفی سازی منابع درسی، تفویض اختیار در بخش مدیریت اجرایی، کیفی سازی اساتید مدعو، ارتقا بخشی سیستم گلستان، ساماندهی وضعیت آزمایشگاه های ملی و قطبی، بازنگری آیین نامه های موجود در دانشگاه، گسترش آموزش های مجازی و راه اندازی سامانه ملی از جمله مواردی بودند که در کارگروه های تخصصی مورد بررسی قرار گرفتند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم