نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

قائم مقام دانشگاه پیام نور: زمان آموزش مکاتبه ای به اتمام رسیده است

قائم مقام دانشگاه پیام نور با بیان اینکه دیگر زمان آموزش مکاتبه ای به اتمام رسیده است، اظهار کرد: دانشگاه پیام نور با پشت سر گذاشتن نسل چهارم آموزش دوربرد، در آستانه ورود به نسل پنجم آموزش یعنی آموزش مجازی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، محمد رضا سرمدی در مراسم اختتامیه اجلاس سراسری روسای دانشگاه های پیام نور کشور با اشاره به لزوم ارتقای حرکت به سمت کیفی سازی آموزش در پیام نور گفت: در جهت کیفی سازی و ارتقای سطح علمی دانشگاه در سال های ۹۱ و ۹۲ از بین ۶۹۸ نفر متقاضی اعضای هیات علمی، ۶۵ نفر انتخاب شده و وارد بدنه دانشگاه شدند.

وی افزود: تربیت متخصص صرفا برای ایجاد شغل نیست بلکه هدف ارتقای سواد و سطح علمی جامعه است و در کنار این مهم نیز در ایجاد رشته هایی که بازار کار به ان نیازمند است از جمله برنامه های دانشگاه پیام نور است.

وی ادامه داد: خرد جمعی سرلوحه کارها در همه بخش های دانشگاه پیام نور قرار گرفته است و دانشگاه به عنوان سازمان یادگیرنده نیازمند اقدامات مشارکت جویانه از سوی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌هاست.

سرمدی با ارائه گزارشی از نتایجی که در کارگروه های تشکیل شده در اجلاس مذکور حاصل شد، تاکید کرد: کیفی سازی منابع درسی، تفویض اختیار در بخش مدیریت اجرایی، کیفی سازی اساتید مدعو، ارتقا بخشی سیستم گلستان، ساماندهی وضعیت آزمایشگاه های ملی و قطبی، بازنگری آیین نامه های موجود در دانشگاه، گسترش آموزش های مجازی و راه اندازی سامانه ملی از جمله مواردی بودند که در کارگروه های تخصصی مورد بررسی قرار گرفتند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم