نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فعال بودن نمازخانه‌های دانشگاه،حلال بسیاری از مشکلات فرهنگی

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور لرستان گفت: مجموعه فعالان فرهنگی دانشگاه‌ها باید شیوه‌های دعوت دانشجویان به نماز را بشناسند زیرا نماز سرمنشاء تمام خوبی‌هاست و همه کارهای ما وصل به نماز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الاسلام سیدمحسن موسوی در کارگاه «شیوه‌های دعوت به نماز» بیان کرد: حضور ائمه جماعات می‌تواند در ارتقای سطح مسائل فرهنگی و به‌ویژه بحث نماز مؤثر باشد.

وی با بیان این‌که فریضه نماز از چنان جایگاه رفیعی برخوردار است که پیغمبر(ص) از آن به‌عنوان عمود دین نام برده است، افزود: ظاهر نماز، باطن نماز و اسرار نماز هر کدام دارای اصول خاصی است اما از این میان اسرار نماز سر تسبیح خدا، حمد خدا و عبادت خدا را باید شناخت زیرا کسی‌که اسرار نماز را بشناسد محرم درگاه الهی می‌شود.

موسوی با بیان اینکه همان‌طور که به علم و دانش دانشجویان اهمیت می‌دهیم باید به اعتقادات و باورهای آنان هم توجه کنیم، تصریح کرد: مجموعه فعالان فرهنگی دانشگاه‌ها باید شیوه‌های دعوت دانشجویان به نماز را بشناسند زیرا نماز سرمنشأ تمام خوبی‌هاست و همه کارهای ما وصل به نماز است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور لرستان اظهار کرد: فضای نمازخانه دانشگاه باید متناسب با نماز باشد و برای اقامه نماز به بهترین شکل آماده شود زیرا اگر نمازخانه‌های ما در دانشگاه فعال باشد بسیاری از مشکلات فرهنگی در دانشگاه حل خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم