نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فعال بودن نمازخانه‌های دانشگاه،حلال بسیاری از مشکلات فرهنگی

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور لرستان گفت: مجموعه فعالان فرهنگی دانشگاه‌ها باید شیوه‌های دعوت دانشجویان به نماز را بشناسند زیرا نماز سرمنشاء تمام خوبی‌هاست و همه کارهای ما وصل به نماز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الاسلام سیدمحسن موسوی در کارگاه «شیوه‌های دعوت به نماز» بیان کرد: حضور ائمه جماعات می‌تواند در ارتقای سطح مسائل فرهنگی و به‌ویژه بحث نماز مؤثر باشد.

وی با بیان این‌که فریضه نماز از چنان جایگاه رفیعی برخوردار است که پیغمبر(ص) از آن به‌عنوان عمود دین نام برده است، افزود: ظاهر نماز، باطن نماز و اسرار نماز هر کدام دارای اصول خاصی است اما از این میان اسرار نماز سر تسبیح خدا، حمد خدا و عبادت خدا را باید شناخت زیرا کسی‌که اسرار نماز را بشناسد محرم درگاه الهی می‌شود.

موسوی با بیان اینکه همان‌طور که به علم و دانش دانشجویان اهمیت می‌دهیم باید به اعتقادات و باورهای آنان هم توجه کنیم، تصریح کرد: مجموعه فعالان فرهنگی دانشگاه‌ها باید شیوه‌های دعوت دانشجویان به نماز را بشناسند زیرا نماز سرمنشأ تمام خوبی‌هاست و همه کارهای ما وصل به نماز است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور لرستان اظهار کرد: فضای نمازخانه دانشگاه باید متناسب با نماز باشد و برای اقامه نماز به بهترین شکل آماده شود زیرا اگر نمازخانه‌های ما در دانشگاه فعال باشد بسیاری از مشکلات فرهنگی در دانشگاه حل خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم