نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فعالیت دانشگاه آزاد اردبیل با ۱۴۳ رشته تحصیلی

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از بسترسازی مناسب برای پاسخگویی به متقاضیان ورود به دانشگاه در این واحد دانشگاهی خبر داد.

دکتر مهران داوری بینا معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تعداد دانشجویان جدید الورود سالتحصیلی جاری را بیش از ۳۷۴۰ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۱۷۶۹ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۸۵ نفر در مقطع دکترای تخصصی و مابقی در رشته‌های کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته بوده‌اند.

وی ضمن کم نظیر خواندن ثبت نام این تعداد دانشجو در چند سال اخیر، تصریح کرد: این ثبت نام نشان دهنده بستر سازی مناسب برای پاسخگویی به متقاضیان ورود به دانشگاه بوده است.

داوری بینا در خصوص تعداد رشته های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل نیز گفت : بعد از تجمیع پردیس علوم و تحقیقات با واحد اردبیل، تعداد کل رشته های واحد اردبیل به ۱۴۳ رشته افزایش یافته است که از این میان ۲۱ رشته در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته ، ۸۵ رشته در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ، ۴۱ رشته در مقطع کارشناسی ارشد ، یک رشته در مقطع دکترای حرفه ای و ۱۴ رشته در مقطع دکترای تخصصی می باشد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل خاطرنشان کرد : در سالتحصیلی جاری برای اولین بار در مقطع دکترای تخصصی واحد اردبیل پذیرش دانشجو داشته است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم