نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فعالیت‎های قرآنی دانشگاه پیام نور لرستان توسعه می‎یابد

مدیر فرهنگی – اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان از درخشش اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه‎های پیام نور سراسر کشور در ارومیه خبر داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، یزدان سهرابی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران، بیان کرد: در مرحله کشوری این دوره از مسابقات که در دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی برگزار شد، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور لرستان در رشته مداحی، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل این دانشگاه موفق به کسب مقامات اول و دوم شد.

وی اضافه کرد: مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات درلرستان در آذرماه سال ۹۲ با رقابت ۴۵۰ نفر در بخش شفاهی انجام شد و مرحله نیمه نهایی و استانی در یازدهم اسفند ۱۳۹۲ در دانشگاه پیام نور بروجرد برگزار شد که ۱۸ نفر از شرکت کنندگان در این مسابقات به مرحله کشوری با کسب امتیازات لازم معرفی شدند.

سهرابی ادامه داد: این دوره از سطح مسابقات در حد بسیار بالای بود و خوشبختانه کاروان دانشگاه پیام نور لرستان با افتخار در این مسابقات شرکت کرد و سایر افراد شرکت‎کننده از استان رتبه‎های مطلوبی را کسب کردند که با تلاش بیشری یقیناً سال آینده موفق‎تر عمل خواهند کرد.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان اظهار کرد: از آنجا که توسعه فعالیت‎‎های قرآنی در اولویت کار فرهنگی در دانشگاه پیام نور لرستان خواهد بود امیدواریم در سال آینده بتوانیم موفقیت‎های چشمگیرتری را کسب کنیم.

وی از حضور صمیمی رئیس عالی دانشگاه پیام نور و سایر مسئولین ذیربط در جمع شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات به عنوان نقطه عطفی یاد کرد و اضافه کرد: این حضور نشانگر حمایت مسئولان عالی سازمان از برنامه‎های قرآنی خواهدبود.

سهرابی تصریح کرد: دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی امسال به خوبی میزبانی کردند و نقاط ضعف سال‎های گذشته در بخش‎های مختلف، با همت مسئولان و دست اندرکاران در این دوره از مسابقات رفع شده بود گرچه جهت اجرای مطلوب و عالی مسابقات بایستی تلاش و همت بیشتری شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم