نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فرهنگ مطلوب سبب رونق مباحث اجتماعی در جامعه می‌شود

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: ما باید سعی کنیم، فرهنگ را ارتقاء و سبک زندگی خود را بر مبنای ایرانی اسلامی به خصوص در بحث تغذیه صحیح گسترش دهیم.

دکتر محمدزاده در گفت‎وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، افزود: یکی از اهداف دانشگاه علمی کاربردی بررسی تحقق شعار سال در بیانات مقام معظم رهبری است و شعار امسال فرهنگ است که زیربنای تحولات اجتماعی است.

وی ادامه داد: اگر فرهنگ مطلوبی را در سطح جامعه داشته باشیم رونق مباحث اجتماعی در کلیه شاخه‌ها در جامعه به سهولت امکان پذیرخواهد بود.

محمدزاده اضافه کرد: از مقایسه بین کشور‌های توسعه یافته و فقیر می‌توان فهمید که توسعه یافتگی به رنگ، وسعت، منابع طبیعی، قدرت و قد و قامت نیست؛ بلکه عوامل زیادی سبب توسعه می‌شوند که از این جمله می‌توان به اخلاق مداری، مسئولیت پذیری، احترام به حقوق شهروندی، عشق به کار، نظم‎پذیری و اراده در انجام کارهای مهم اشاره کرد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با اشاره به اینکه همه ما باید تلاش خود را برای عملی شدن شعار سال و تحقق سیاست‌های مقام معظم رهبری به کار بگیریم، اضافه کرد: ما باید سعی کنیم، فرهنگ را ارتقاء و سبک زندگی خود را بر مبنای ایرانی اسلامی به خصوص در بحث تغذیه صحیح گسترش دهیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم