نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فرهنگ مطلوب سبب رونق مباحث اجتماعی در جامعه می‌شود

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: ما باید سعی کنیم، فرهنگ را ارتقاء و سبک زندگی خود را بر مبنای ایرانی اسلامی به خصوص در بحث تغذیه صحیح گسترش دهیم.

دکتر محمدزاده در گفت‎وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، افزود: یکی از اهداف دانشگاه علمی کاربردی بررسی تحقق شعار سال در بیانات مقام معظم رهبری است و شعار امسال فرهنگ است که زیربنای تحولات اجتماعی است.

وی ادامه داد: اگر فرهنگ مطلوبی را در سطح جامعه داشته باشیم رونق مباحث اجتماعی در کلیه شاخه‌ها در جامعه به سهولت امکان پذیرخواهد بود.

محمدزاده اضافه کرد: از مقایسه بین کشور‌های توسعه یافته و فقیر می‌توان فهمید که توسعه یافتگی به رنگ، وسعت، منابع طبیعی، قدرت و قد و قامت نیست؛ بلکه عوامل زیادی سبب توسعه می‌شوند که از این جمله می‌توان به اخلاق مداری، مسئولیت پذیری، احترام به حقوق شهروندی، عشق به کار، نظم‎پذیری و اراده در انجام کارهای مهم اشاره کرد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با اشاره به اینکه همه ما باید تلاش خود را برای عملی شدن شعار سال و تحقق سیاست‌های مقام معظم رهبری به کار بگیریم، اضافه کرد: ما باید سعی کنیم، فرهنگ را ارتقاء و سبک زندگی خود را بر مبنای ایرانی اسلامی به خصوص در بحث تغذیه صحیح گسترش دهیم.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم