www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فرم‎های نظرسنجی ارزیابی اساتیدموجب نابودی دانشگاه‎‌ها می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: تدوین پیوست فرهنگی دانشگاه‌ها از مهم‌ترین رسالت‎های اساتید بسیجی است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، بنیانیان در دومین کارگاه پیوست‎نگاری فرهنگی، افزود: اگر اساتید بسیجی در تدوین پیوست فرهنگی دانشگاه‌های خود موفق عمل کنند آنگاه است که صلاحیت تدوین پیوست فرهنگی استانهای خود را نیز دارند.

وی با بیان اینکه با تدوین پیوست‎های فرهنگی دانشگاه‌ها می‌‎توانیم برخی مدیران دانشگاه‌ها را از یک سکولاریسم پنهان که در ذهن آن‌ها وجود دارد نجات دهیم، تصریح کرد: امروز فرم‎های نظرسنجی که برای ارزیابی اساتید در بین دانشجویان توزیع می‌‎شود به جای اینکه دلسوزی را در اساتید بیشتر و دانشجویان را به درس خواندن بیشتر تشویق کنند موجب نابودی دانشگاه‎‌ها شده‎اند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با تاکید بر اینکه رئیس دانشگاه نسبت به دانشجو مسئول است، اضافه کرد: هدف ما از اجرای پیوست فرهنگی این است که می‌‎خواهیم تغییرات فرهنگی را مدیریت و آن را با تأسی از منابع دینی و تجربه بشری به سمت فرهنگ مطلوب سوق دهیم.

بنیانیان با اشاره به اینکه پیوست فرهنگی به دنبال این است که ظرفیت عظیم دین را با علم تلفیق کند، تصریح کرد: متاسفانه پروژه‎هایی عظیمی در کشور ایجاد می‌‎شوند بی‎آنکه عواقب و آسیب‎های ناشی از آن‌ها در قالب پیوست قرهنگی پیش‎بینی شده باشد. بنابراین باید برای بخش‎های مختلف پیوست فرهنگی تعریف شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم