نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فرم‎های نظرسنجی ارزیابی اساتیدموجب نابودی دانشگاه‎‌ها می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: تدوین پیوست فرهنگی دانشگاه‌ها از مهم‌ترین رسالت‎های اساتید بسیجی است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، بنیانیان در دومین کارگاه پیوست‎نگاری فرهنگی، افزود: اگر اساتید بسیجی در تدوین پیوست فرهنگی دانشگاه‌های خود موفق عمل کنند آنگاه است که صلاحیت تدوین پیوست فرهنگی استانهای خود را نیز دارند.

وی با بیان اینکه با تدوین پیوست‎های فرهنگی دانشگاه‌ها می‌‎توانیم برخی مدیران دانشگاه‌ها را از یک سکولاریسم پنهان که در ذهن آن‌ها وجود دارد نجات دهیم، تصریح کرد: امروز فرم‎های نظرسنجی که برای ارزیابی اساتید در بین دانشجویان توزیع می‌‎شود به جای اینکه دلسوزی را در اساتید بیشتر و دانشجویان را به درس خواندن بیشتر تشویق کنند موجب نابودی دانشگاه‎‌ها شده‎اند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با تاکید بر اینکه رئیس دانشگاه نسبت به دانشجو مسئول است، اضافه کرد: هدف ما از اجرای پیوست فرهنگی این است که می‌‎خواهیم تغییرات فرهنگی را مدیریت و آن را با تأسی از منابع دینی و تجربه بشری به سمت فرهنگ مطلوب سوق دهیم.

بنیانیان با اشاره به اینکه پیوست فرهنگی به دنبال این است که ظرفیت عظیم دین را با علم تلفیق کند، تصریح کرد: متاسفانه پروژه‎هایی عظیمی در کشور ایجاد می‌‎شوند بی‎آنکه عواقب و آسیب‎های ناشی از آن‌ها در قالب پیوست قرهنگی پیش‎بینی شده باشد. بنابراین باید برای بخش‎های مختلف پیوست فرهنگی تعریف شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم