نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فرم‎های نظرسنجی ارزیابی اساتیدموجب نابودی دانشگاه‎‌ها می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: تدوین پیوست فرهنگی دانشگاه‌ها از مهم‌ترین رسالت‎های اساتید بسیجی است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، بنیانیان در دومین کارگاه پیوست‎نگاری فرهنگی، افزود: اگر اساتید بسیجی در تدوین پیوست فرهنگی دانشگاه‌های خود موفق عمل کنند آنگاه است که صلاحیت تدوین پیوست فرهنگی استانهای خود را نیز دارند.

وی با بیان اینکه با تدوین پیوست‎های فرهنگی دانشگاه‌ها می‌‎توانیم برخی مدیران دانشگاه‌ها را از یک سکولاریسم پنهان که در ذهن آن‌ها وجود دارد نجات دهیم، تصریح کرد: امروز فرم‎های نظرسنجی که برای ارزیابی اساتید در بین دانشجویان توزیع می‌‎شود به جای اینکه دلسوزی را در اساتید بیشتر و دانشجویان را به درس خواندن بیشتر تشویق کنند موجب نابودی دانشگاه‎‌ها شده‎اند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با تاکید بر اینکه رئیس دانشگاه نسبت به دانشجو مسئول است، اضافه کرد: هدف ما از اجرای پیوست فرهنگی این است که می‌‎خواهیم تغییرات فرهنگی را مدیریت و آن را با تأسی از منابع دینی و تجربه بشری به سمت فرهنگ مطلوب سوق دهیم.

بنیانیان با اشاره به اینکه پیوست فرهنگی به دنبال این است که ظرفیت عظیم دین را با علم تلفیق کند، تصریح کرد: متاسفانه پروژه‎هایی عظیمی در کشور ایجاد می‌‎شوند بی‎آنکه عواقب و آسیب‎های ناشی از آن‌ها در قالب پیوست قرهنگی پیش‎بینی شده باشد. بنابراین باید برای بخش‎های مختلف پیوست فرهنگی تعریف شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم