نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فردا، پایان مهلت ثبت نام دکتری پژوهش محور

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از پایان مهلت ثبت نام دکتری پژوهش محور در روز یکشنبه ۵ بهمن خبرداد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: سایت ثبت نام برای دکتری پژوهش محور باز است و داوطلبان تا روز یکشنبه ۵ بهمن ۹۳ می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در ادامه درمورد شرایط ثبت نام گفت : داوطلبان در رشته های علوم انسانی می بایست معدل حداقل ۱۸ و برای رشته های غیرعلوم انسانی ۱۷ را در مقطع کارشناسی ارشد کسب کرده باشند.

همچنین دارندگان مدرک دکتری عمومی پزشکی یا داروسازی که دارای معدل حداقل ۱۷ باشند،مجاز به ثبت نام و شرکت در این دوره ها هستند .

علوی فاضل در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا برای کسانی که از دانشگاههای برتر فارغ التحصیل شده اند ،تسهیلاتی وجود دارد،گفت:اگر داوطلبان از ۱۵ دانشگاه برتر موجود در فهرست scopus فارغ التحصیل شده باشند و یا جزء فارغ التحصیلان دانشگاههای جامع (برتر) دانشگاه آزاد اسلامی باشند ، معدل آنها با ضریب ۱٫۱ برای رشته های با حدنصاب معدل ۱۷ و ۱٫۵۰ برای رشته های با حدنصاب معدل ۱۸ درنظر گرفته خواهد شد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در ادامه درمورد نحوه پذیرش ثبت نام شدگان گفت: داوطلبان می بایست اطلاعات پروژه تحقیقاتی و استاد راهنمای مربوطه را در قالب فرم ارائه شده در سامانه ،ثبت کنند .

علوی فاضل در مورد شرایط استاد راهنما، برای پذیرش تز گفت : استاد راهنمای اصلی باید عضو هیات علمی تمام وقت دانشگاه آزاد بوده و سابقه داشتن دانشجوی دکتری را داشته باشد.

وی در مورد طرح گفت: طرح باید برون دانشگاهی مصوب مورد حمایت دستگاههای اجرایی و نهادهای عمومی باشد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان گفت : زمان آغاز به تحصیل این دسته از داوطلبان در دو نیمسال مهر و بهمن خواهد بود که بنا به زمان ثبت نام و پذیرش اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم