نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فرجی دانا از نظر علمی و اخلاقی فرد مورد تاییدی است

عضو هیات علمی دانشگاه شریف با تاکید بر اینکه دکتر فرجی دانا از نظر علمی و اخلاقی فرد مورد تاییدی است، گفت: انتخاب روسای دانشگاه‌ها هیچ‌گونه مساله سیاسی ندارد، چراکه تمام این افراد مورد تایید وزارت اطلاعات هستند و قبل از انتخاب آنها در مورد سوابق آنها استعلام می‌شود.

دکتر مهدی احسان در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره دلایل مطرح شده از سوی برخی نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیرعلوم، گفت: به نظرم انتخاب روسای دانشگاه‌ها هیچ‌گونه مورد سیاسی ندارد و از آنجایی که قبل از انتخاب این افراد از وزارت اطلاعات استعلام شده است، اگر این افراد مشکلی داشتند، قطعا وزارت اطلاعات، اجازه انتخاب این افراد را نمی‌داد.

عضو هیات علمی دانشگاه شریف با تاکید بر اینکه در پرونده سه هزار بورسیه دکتری که خارج از روال قانونی بورسیه دریافت کرده‌اند، باید با متخلفان و عاملین این مساله برخورد شود، افزود: در این پرونده باید با کسانی که این افراد را بورسیه کرده‌اند برخورد شود. به نظر من چه افرادی که بورسیه شده‌اند و چه مسئولان فعلی وزارت علوم، هیچ گناهی ندارند و قوه قضاییه باید در مورد این پرونده به وظیفه خود به خوبی عمل کند.

وی با تاکید بر اینکه دکتر فرجی‌دانا از همکاران بنده بوده و فرد بسیار خوبی است، اظهار کرد: فرجی دانا از نظر علمی صد درصد مورد تایید است و از نظر سیاسی هم تاکنون هیچ موردی از ایشان ندیده‌ام.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم