نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فرآیند جذب هیئت علمی در دانشگاه آزاد شتاب می‌گیرد

رئیس مرکز آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از شتاب بخشی روند جذب هیئت علمی در این دانشگاه خبر داد و گفت: ۵۰۰۰ نفر عضو هیئت علمی در این دانشگاه جذب می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه آذربایجان شرقی، رسول عبدالله میرزایی در جمع اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب اظهار کرد: تمام تلاش حوزه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به سمت کیفیت بخشی همگام با توسعه سوق داده شده است.

وی با بیان اینکه آموزش اثر بخش جایگاه دانشگاه را ارتقاء می بخشد، گفت: هم اکنون ۱۱ برنامه استراتژیک در سیستم آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی تدوین شده و با جدیت پیگیری می شود.

رئیس مرکز آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: ما دنبال حاکمیت برنامه محوری در سیستم آموزشی دانشگاه هستیم که گسترش رشته های تحصیلات تکمیلی یکی از آن محورهاست.

میرزایی با تاکید بر لزوم بهره گیری از مشارکت و ظرفیت معاونان آموزشی واحدهای دانشگاهی، از آنها خواست در تدوین و ارائه آمار و اطلاعات لازم و جذب اعضای هیات علمی همت بیشتری داشته باشند.

وی همچنین با ابراز رضایت از امکانات و ظرفیت های بالای دانشگاه آزاد اسلامی بناب گفت: واحد بناب در مسیر توسعه قرار گرفته و برای پیشرفت و توسعه بیشتر آن کمک خواهیم کرد.

وی توسعه تحصیلات تکمیلی را وابسته به تکمیل و استخدام اعضای هیات علمی مورد نیاز به ویژه برای رشته های تازه تاسیس آنها دانست و گفت : توسعه تحصیلات تکمیلی نیاز اساسی کشور بوده و باید با کمترین مشکل انجام شود اما توسعه بر اساس توجه به آمایش سرزمینی و میزان پتانسیل مناطق مفید خواهد بود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بناب هم در این جلسه گفت: تصویب رشته های جدید کارشناسی ارشد و دکترا برای واحد بناب موج امید و نشاط را با خود به ارمغان آورده و مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد را در حرکت به سمت ارتقای علمی و توسعه کیفی دانشگاه مشتاق تر کرده است.

احمد امیری با بیان اینکه هم اکنون ۶۳۰۰ نفر دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی و یک هزار نفر دانشجو در دانشکده سمای این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند گفت: در حال حاضر ۱۱۴ رشته تحصیلی در مقاطع مختلف در واحد بناب وجود دارد که از بین آنها چهار رشته دکترای تخصصی و ۳۶ رشته کارشناسی ارشد می باشد.

وی شعار دانشگاه آزاد اسلامی بناب را ارتقای کیفیت در عرصه رقابت علمی اعلام کرد و گفت: بستر و زیرساخت لازم برای توسعه بیشتر واحد بناب وجود دارد.

رئیس مرکز آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در جریان سفر یک روزه به شهرستان بناب ضمن بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی بناب ، حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) و مجتمع فولاد بناب، با امام جمعه و تولیت حوزه علمیه شهرستان بناب دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم