www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فارغ‌التحصیلی ۴۲ دانشجوی دانشگاه مذاهب اسلامی در سنندج

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان از فارغ‌التحصیلی ۴۲ دانشجو دانشگاه مذاهب اسلامی در سال‌جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه کردستان، سیدکامران فتح ‌الهی در جریان دیدار دانشجویان، اساتید و مسئولان این دانشگاه مذاهب اسلامی با نماینده ولی‌فقیه در استان کرستان، گفت: این دانشگاه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر آموزش طلبه‌های جوان راه‌اندازی شده است و طی چند سال اخیر عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه ۱۶۰ دانشجوی دختر و پسر در دو واحد مجزای این دانشگاه در سنندج در رشته‌های فقه و حقوق امام شافعی مشغول تحصیل هستند، افزود: از این تعداد دانشجو ۱۱۴ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان بیان کرد: ۳۲ استاد از اعضای هیئت علمی دانشگاه کردستان و دانشگاه مذاهب اسلامی در امر تدریس به طلبه‌های جوان فعالیت دارند.

وی با اشاره به کمبود اعتبارات دانشگاه مذاهب اسلامی، عنوان کرد: توسعه کیفی و فیزیکی در رشته‌های انسانی و اسلامی در مقاطع بالاتر یکی از اولویت‌های کاری این دانشگاه است.

فتح‌الهی ادامه داد: ورود رشته‌های کارشناسی‌ارشد و دکترا به این دانشگاه الزامی است و در طول سه سال تأسیس این دانشگاه در استان کردستان شاهد رشد حداکثری دانشجویان در استان بوده‌ایم.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان یادآور شد: در حال حاضر توجه به بخش فرهنگی رسالت اصلی این مجموعه دانشگاهی است و گام برداشتن در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برای این دانشگاه یک رسالت ارزشمند است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم