نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

عملکرد مالی و آموزشی دانشگاه آزاد واحد بردسکن

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، واحد بردسکن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲، فعالیت‌های این واحد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی را تشریح کرد.

دکتر علی اصغر محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، گفت: در سال تحصیلی ۹۲ و ۹۳ چهار رشته تحصیلی روانشناسی، مهندسی پزشکی، تربیت بدنی و حقوق اسناد و قراردادهای تجاری در مقطع کارشناسی در این واحد دانشگاهی راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه این واحد دانشگاهی توانسته ۱۰۰ درصد بودجه پژوهش که ۶ درصد کل بودجه دانشگاه را تشکیل می دهد را جذب کند، تصریح کرد: عمدتا بودجه‌های پژوهشی در زمینه‌های خرید تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، تشویق مقالات، طرح‌های پژوهشی، برگزاری و یا شرکت درهمایش، افزایش پهنای باند و… هزینه می‌شود

محمدی به وضعیت بودجه فرهنگی واحد بردسکن اشاره کرد و افزود: با توجه به افزایش قابل توجه بودجه فرهنگی دانشگاه برنامه‌های قابل توجهی صورت گرفته است که در این راستا می توان به استقبال از پرچم گنبد و بارگاه امام حسین (ع)، برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران گروه های معارف خراسان رضوی اشاره کرد.

وی با اشاره به حوزه عمرانی دانشگاه گفت: در حوزه عمرانی حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان جهت تکمیل سیستم گرمایشی و سرمایشی و نیز احداث سالن ورزشی دانشگاه هزینه شده است.

محمدی همچنین از راه‌اندازی انجمن علمی رشته‌های کامپیوتر و اخذ مجوز کانون هلال احمر دانشجویی خبر داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، واحد بردسکن راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد، جذب هیات علمی استادیار به بالا، افزایش فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی را به عنوان برنامه‌های آینده این واحد دانشگاهی برشمرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم