نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

عملکرد مالی و آموزشی دانشگاه آزاد واحد بردسکن

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، واحد بردسکن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲، فعالیت‌های این واحد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی را تشریح کرد.

دکتر علی اصغر محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، گفت: در سال تحصیلی ۹۲ و ۹۳ چهار رشته تحصیلی روانشناسی، مهندسی پزشکی، تربیت بدنی و حقوق اسناد و قراردادهای تجاری در مقطع کارشناسی در این واحد دانشگاهی راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه این واحد دانشگاهی توانسته ۱۰۰ درصد بودجه پژوهش که ۶ درصد کل بودجه دانشگاه را تشکیل می دهد را جذب کند، تصریح کرد: عمدتا بودجه‌های پژوهشی در زمینه‌های خرید تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، تشویق مقالات، طرح‌های پژوهشی، برگزاری و یا شرکت درهمایش، افزایش پهنای باند و… هزینه می‌شود

محمدی به وضعیت بودجه فرهنگی واحد بردسکن اشاره کرد و افزود: با توجه به افزایش قابل توجه بودجه فرهنگی دانشگاه برنامه‌های قابل توجهی صورت گرفته است که در این راستا می توان به استقبال از پرچم گنبد و بارگاه امام حسین (ع)، برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران گروه های معارف خراسان رضوی اشاره کرد.

وی با اشاره به حوزه عمرانی دانشگاه گفت: در حوزه عمرانی حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان جهت تکمیل سیستم گرمایشی و سرمایشی و نیز احداث سالن ورزشی دانشگاه هزینه شده است.

محمدی همچنین از راه‌اندازی انجمن علمی رشته‌های کامپیوتر و اخذ مجوز کانون هلال احمر دانشجویی خبر داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، واحد بردسکن راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد، جذب هیات علمی استادیار به بالا، افزایش فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی را به عنوان برنامه‌های آینده این واحد دانشگاهی برشمرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم