نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

عمره‌گزاران ۹۳ در طرح از بهشت تا بهشت میهمان امام رضا(ع) می‌شوند

طرح از بهشت تا بهشت ویژه دانشگاهیان مجرد و متاهلی که از ۱۲ فروردین ماه سال جاری به سرزمین وحی اعزام شده‌اند، برگزار می گردد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، طرح از بهشت تا بهشت ویژه عمره گزاران سال جاری که در فروردین و اردیبشهت ماه سال ۹۳ به سرزمین وحی اعزام شده‌اند، برگزار می‌شود.

در این طرح، دانشگاهیان عمره گزار از تاریخ اول تا شانزدهم شهریور ماه در بازه‌های زمانی سه روزه همراه با کاروان عمره خود عازم مشهد مقدس شده و در آنجا همایش‌های بعد از سفر خود را برگزار می کنند.

عمره گزاران جهت اعلام حضور و ثبت نام در این طرح تا ۹ تیر ماه مهلت دارند.

بنابراین گزارش، زمان دقیق اعزام بر اساس تعداد ثبت نامی‌های کاروان‌ها و استان‌ها متغیر می‌باشد، ولی تمام اعزام‌ها در همان بازه نیمه اول شهریور ماه خواهد بود. همچنین در صورتی که در خواست‌ها و ثبت‌نام‌ها بیشتر از سهمیه اختصاص یافته برای هر کاروان باشد؛ از بین متقاضیان قرعه کشی خواهد شد.

کل هزینه‌های سفر اعم از تغذیه و اسکان بر عهده ستاد بوده و دانشگاهیان صرفا هزینه رفت و برگشت را پرداخت خواهند کرد. همچنین با توجه به تمهیدات صورت گرفته، اسکان دانشگاهیان زائر در مشهد مقدس به صورت کاروان محور می باشد.

لازم به ذکر است این طرح ویژه کاروان های دانشجویان متاهل و مجرد دانشگاهی است که از ۱۲ فروردین تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۳ به سرزمین وحی اعزام شده اند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم