نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

عضو هیات رییسه دانشگاه پیام نور: توسعه کیفی راهبرد اصلی دانشگاه پیام نور است

عضو هیات رییسه دانشگاه پیام نور گفت: توسعه کیفی در کنار ارتقای شاخصه‌های کمی، راهبرد اصلی دانشگاه پیام نور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام سید محمدرضا حسینی در آیین تودیع و معارفه رییس دانشگاه پیام نور استان، افزود: در کنار توجه به کیفیت، کمیت را رها نمی کنیم و درصدد آن هستیم که ضمن توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی، اعضای هیات علمی نیز در دانشگاه پیام نور به رتبه‌های علمی بالاتر برسند.

حسینی اظهارکرد: همه باید تلاش کنند تا شاهد توسعه کیفی در دانشگاه پیام نور باشیم و شاخصه‌های این بخش را روز به روز افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: سیاست دانشگاه پیام نور استفاده از نیروهای داخلی در مدیریت‌ها و صدور مدیر به دیگر بخش‌های کشور است به طوری که در حال حاضر، تحصیل کرده‌های این دانشگاه در سمت‌های وزیر، نماینده مجلس، سفیر، استاندار و فرماندار در حال خدمت به کشور هستند.

حسینی ادامه داد: دانشگاه بستر ترویج، اشاعه و نشر اندیشه، علم و دانش است و محیط دانشگاه و حوزه دو عامل توسعه علمی و دینی کشور به شمار می روند.

مشاور رییس دانشگاه پیام نور همچنین گفت: در دین اسلام، دانش و علم آموزی و عالمان و دانشمندان جایگاه ویژه ای دارند و احادیث بسیاری در خصوص توجه به علم و دانش وجود دارد که باید با تبعیت از این فرمایشات گرانقدر، خود را بیش از گذشته به سلاح علم و دانش مجهز کنیم.

وی افزود: اگر امروز ایران اسلامی در عرصه علم و دانش در جهان رتبه بالایی دارد، مرهون نهضت ایجاد شده توسط پیامبر بزرگوار اسلام (ص) و استمرار حرکت ائمه اطهار (ع) است.

حجت الاسلام حسینی اظهار کرد: ایران اسلامی امروز حرف های زیادی برای گفتن در عرصه‌های مختلف علمی دارد و درج مقالات فراوان در مجلات علمی جهان نشان دهنده سطح بالای علمی جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم