نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

عضویت حداقل یک نفر از هر خانواده ایرانی در جمعیت دانشجویی

رییس دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور محدودیت مالی برای فعالیت‌های قرآنی برنامه مدار خود قائل نیست.

به گزارش سرویس دانشگاهی (ایسنا)، ابوالفضل فراهانی در حاشیه هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های پیام نور اظهار کرد: وجود این تعداد از دانشجویان فرصت بسیار ارزشمندی است که می‌توان از آنها در محیط دانشگاه بهره جسته و به نوعی غالب خانواده‌های ایرانی با دانشگاه پیام نور دارای ارتباط موثر و پویا هستند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور فرصت‌های بی بدیلی با داشتن جمعیت دانشجویی بالا و عضویت حداقل یک نفر از هر خانواده ایرانی در جمعیت دانشجویی را برای انجام امور فرهنگی و توسعه اخلاق مداری در اختیار دارد.

فراهانی تصریح کرد: امروزه ماموریت دانشگاه پیام نور تربیت نیروهای متخصص، ارتقای سطح فرهنگی و گسترش مرزهای دانش است.

وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور با توسعه عرصه‌های علمی، ارتقاء سطح فرهنگی جامعه به همراه محوریت اخلاق مداری و بومی گزینی تلاش می نماید تا دانشجویان در این دانشگاه توأم با خانواده با فرهنگ غنی بومی و محلی استان‌ها در راستای علم آموزی و کسب معرفت موفق ظاهر شود.

فراهانی افزود: برنامه‌های فرهنگی این دانشگاه در سال فرهنگ و اقتصاد می‌بایستی متفاوت از برنامه‌های سال گذشته با چشم انداز روشن و مشخص بر اساس سند چشم انداز۱۴۰۴ و به صورت محوری و قابل قبول باشد، چراکه داشتن برنامه و هدف معین زمینه را برای رسیدن به قله پیشرفت و تعالی هموار می‌سازد.

رییس دانشگاه پیام نور اظهار کرد: ماموریت مدیران و مسئولان باید در جریان اثر بخشی به فعالیت‌های فرهنگی کوشا و فعال تر ظاهر شوند.

خاستگاه اصلی فرهنگ و اقتصاد در دانشگاه‌ها است

دکتر فراهانی با اشاره به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، بیان داشت: خاستگاه دستیابی به این مهم دانشگاه است که اساتید، دانشجویان و کارکنان در راستای لبیک گویی به رهنمودهای رهبری باید در اجرای برنامه‌های فرهنگی همت مضاعف داشته باشند.

رییس دانشگاه پیام نور تصریح کرد: تقویت و توسعه جایگاه مسئولان و مدیران با اصلاح چارت تشکیلات فرهنگی، افزایش بودجه فرهنگی، حمایت از برنامه‌های قابل قبول و اجرا از اولویت‌های دانشگاه پیام نور است.

وی اظهار داشت: مدیریت مالی پشتیبان فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی است و ما در دانشگاه برنامه‌هایی ارزشمند و قابل اجرا در دانشگاه انجام خواهیم داد.

رییس دانشگاه پیام نور در ادامه بیان داشت: همه شما مدیران،اساتید و کارکنان خود مسئول دانشگاه پیام نور می باشید چراکه باب انتقاد، پیشنهاد و اظهار نظر در این دانشگاه فراهم است.

فراهانی گفت: در حوزه توسعه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه پیام نور هیچ گونه محدودیتی اعمال نخواهد کرد وعلی رغم محدودیت منابع مالی، نخواهیم گذاشت فعالیت‌های قرآنی با محدودیتی مواجه شود.

وی راه‌اندازی ثابت دبیرخانه فعالیت‌های قرآنی را کار ارزنده و مفید دانست و اظهار امیدواری کرد: مسئولان امر در جهت سامان دهی و توسعه فعالیت‌های قرآنی اهتمام و جدیت بیشتری به کار گیرند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم