نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

عرضه نشریات دانشجویی برتر دانشگاه‌ها در نمایشگاه مطبوعات امسال

نشریات دانشجویی برتر دانشگاه‌ها امسال یا درغرفه نشریات دانشجویی وزارت علوم و یا غرفه مستقل دانشگاه‌ها عرضه می شود.

شهروز شریعتی مدیر سیاست‌گذاری برنامه‌های فرهنگی دانشگاه تربیت‌مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درخصوص حضور مطبوعات دانشجویی این دانشگاه در نمایشگاه مطبوعات گفت: به دلیل اینکه دانشجویان و مدیر مسوولان نشریات دانشجویی ما فرصتی برای حضور در غرفه مستقل دانشگاه ندارند، تصمیم گرفتیم هفت نشریه از نشریات برتر دانشگاه را به وزارت علوم فرستاده تا در غرفه نشریات دانشجویی نمایش داده شوند.

شریعتی تعداد کل نشریات دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس را ۱۷ عنوان، اعلام کرد و درخصوص تسهیلات دانشگاه برای چاپ نشریات دانشجویی تصریح کرد: اغلب بین ۸۰ تا ۹۰ درصد هزینه‌های چاپ نشریات تقبل می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه بخش دیگری از هزینه چاپ نشریات از طریق فروش آنها تامین می‌شود، افزود: اکثر نشریات این دانشگاه علمی است به همین دلیل تیراژ بالایی ندارند و تاکید ما بر افزایش سطح کیفی آنهاست.

مدیر سیاست‌گذاری برنامه‌های فرهنگی دانشگاه تربیت‌مدرس درباره روند اخذ مجوز چاپ نشریات گفت: مجوز توزیع نشریات در سطح دانشگاه به همراه مجوز چاپ نشریات صادر می‌شود و ما تا به حال هیچ نقض قانونی نداشتیم.

پرداخت ۸۰ درصد هزینه چاپ نشریات دانشجویی دانشگاه امیرکبیر از سوی دانشگاه

مدیر امور فرهنگی دانشگاه امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این خبر که دانشگاه امیرکبیر در نمایشگاه مطبوعات امسال غرفه مستقل ندارد، افزود: امسال ۱۵ نشریه از ۶۰ عنوان نشریه دانشجویی دانشگاه را به وزارت علوم فرستادیم تا در نمایشگاه عرضه شود.

سیدی با اشاره به اینکه نشریات انتخاب شده نشریات فرهنگی سیاسی هستند که در ترم جاری چاپ شده‌اند، اظهار کرد: اسامی آن دسته از نشریاتی که به طور منظم چاپ شده‌اند را برای عرضه در غرفه وزارت علوم به این وزارتخانه فرستادیم.

وی درخصوص میزان تسهیلات ارائه شده برای چاپ نشریات دانشجویی گفت: برطبق فاکتور هزینه چاپ نشریات دانشجویی غیرارگانی، آن بخش از هزینه باقیمانده که از فروش نشریات تامین نشده را به دانشجویان پرداخت می‌کنیم تا آنها از جیب خود هزینه نکنند. ولی تمام هزینه نشریات ارگانی از سوی دانشگاه پرداخت می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم