نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

عدم آشنایی دانشجویان علوم پزشکی با دستگاه های مدرن رادیوتراپی

مدیر گروه رادیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این مطلب که خوشبختانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به تمامی مقالات و سایت های خارجی دسترسی دارند و از این بابت مشکلی وجود ندارد گفت: متاسفانه با اعتبارات کنونی، دانشکده توان خرید دستگاه های مدرن رادیوتراپی را ندارند و همین امر باعث عدم آشنایی دانشجویان با کارکرد دستگاههای مدرن می شود که امیدوارم این مشکل با مشارکت دیگر سازمانها و نهادهای خیریه رفع شود.

دکتر علی کاظمیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، با بیان اینکه رشته رادیوتراپی آنکولوژی تمامی درمان‌های بین رشته‌ای غیر جراحی سرطان را در بر می‌گیرد، افزود: خوشبختانه بیشتر دانشجویان پزشکی در دوره رزیدنتی این رشته را انتخاب می کنند اما همچنان با کمبود نیروی متخصص رو به رو است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در حال حاضر این گروه با مشکل چندانی به لحاظ کمبود هیات علمی و فضای فیزیکی مواجه نیست گفت: متاسفانه با اعتبارات کنونی، دانشکده توان خرید دستگاه های مدرن رادیوتراپی را ندارند و همین امر باعث عدم آشنایی دانشجویان با کارکرد دستگاههای مدرن می شود که امیدوارم این مشکل با مشارکت دیگر سازمانها و نهادهای خیریه رفع شود.

کاظمیان ادامه داد: حفظ امتیاز پژوهشی برای دانشگاه علوم پزشکی تهران بسیار با اهمیت است اما بدون اختصاص اعتبار با شرایط کنونی امکان طرح های پژوهشی امکان پذیر نیست.

این مدیر گروه رادیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص دسترسی دانشجویان به مقالات خارجی گفت: خوشبختانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به تمامی مقالات و سایت های خارجی دسترسی دارند و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم