نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

عدم آشنایی دانشجویان علوم پزشکی با دستگاه های مدرن رادیوتراپی

مدیر گروه رادیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این مطلب که خوشبختانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به تمامی مقالات و سایت های خارجی دسترسی دارند و از این بابت مشکلی وجود ندارد گفت: متاسفانه با اعتبارات کنونی، دانشکده توان خرید دستگاه های مدرن رادیوتراپی را ندارند و همین امر باعث عدم آشنایی دانشجویان با کارکرد دستگاههای مدرن می شود که امیدوارم این مشکل با مشارکت دیگر سازمانها و نهادهای خیریه رفع شود.

دکتر علی کاظمیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، با بیان اینکه رشته رادیوتراپی آنکولوژی تمامی درمان‌های بین رشته‌ای غیر جراحی سرطان را در بر می‌گیرد، افزود: خوشبختانه بیشتر دانشجویان پزشکی در دوره رزیدنتی این رشته را انتخاب می کنند اما همچنان با کمبود نیروی متخصص رو به رو است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در حال حاضر این گروه با مشکل چندانی به لحاظ کمبود هیات علمی و فضای فیزیکی مواجه نیست گفت: متاسفانه با اعتبارات کنونی، دانشکده توان خرید دستگاه های مدرن رادیوتراپی را ندارند و همین امر باعث عدم آشنایی دانشجویان با کارکرد دستگاههای مدرن می شود که امیدوارم این مشکل با مشارکت دیگر سازمانها و نهادهای خیریه رفع شود.

کاظمیان ادامه داد: حفظ امتیاز پژوهشی برای دانشگاه علوم پزشکی تهران بسیار با اهمیت است اما بدون اختصاص اعتبار با شرایط کنونی امکان طرح های پژوهشی امکان پذیر نیست.

این مدیر گروه رادیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص دسترسی دانشجویان به مقالات خارجی گفت: خوشبختانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به تمامی مقالات و سایت های خارجی دسترسی دارند و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم