نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

طرح جامع دانشگاه محقق اردبیلی تدوین می‌شود

رییس دانشگاه محقق اردبیلی از تدوین طرح جامع دانشگاه خبر داد.

دکتر گودرز صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» ایسنا در اردبیل، گفت: طرح جامع دانشگاه با هدف ارتقا در فضای فیزیکی و کادر علمی و اداری تدوین می شود و به همین منظور نیز چارت تشکیلاتی و نقشه توسعه فیزیکی و مکان یابی سایت دانشگاه، در حال طراحی است.

وی خاطرنشان کرد: طی نیمسال دوم تحصیلی، سطح علمی ۱۲ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی از استادیاری به دانشیاری ارتقا یافت و این امر موجب شد تا دانشگاه در سطح کشور در زمینه تولید علم و فناوری در جایگاه مناسبی قرار بگیرد.

صادقی از ارتقای علمی دو نفر از اعضا هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی به درجه «استاد تمام» خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر شش نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه، در سطح علمی پرفسوری، مشغول به تدریس هستند.

وی به افتتاح نخستین پارک علم و فناوری واحد رشد اردبیل به همت دانشگاه محقق اردبیلی اشاره کرد و گفت: این مرکز رشد، با هدف حمایت از دانشجویان کارآفرین و خلاق در زمینه های نوین راه اندازی می شود.

رییس دانشگاه محقق اردبیلی از مشارکت دانشجویان و استادان در انتخاب رؤسای دانشکده ها خبر داد و افزود: انتخابات و صدور حکم در شش دانشکده انجام شده و در دانشکده علوم کامپیوتر و ریاضی نیز بزودی انتخابات برگزاری می‌شود.

صادقی در خاتمه با تاکید بر لزوم توجه به رفاه دانشجویان، بیان کرد: برای دانشجویان دکتری از مهر ماه امسال خوابگاه دولتی و امکان اشتغال پاره وقت در سایت دانشگاه در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم