نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

طرح تمام وقت جغرافیایی نباید اساتید و پزشکان را محدود سازد

رییس بیمارستان فارابی گفت: اجرای قانون طرح تمام وقت جغرافیایی طرح خوبی است به شرط آنکه اعضای هیات علمی و پزشکان را با محدودیت مواجه کند و همچنین امکانات و تجهیزات مناسب باید فراهم شود.

دکتر محمود جباروند در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا منطقه دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه سه رکن آموزش، پژوهش و درمان آموزش پزشکی تفکیک ناپذیر است، افزود: رشد و تولید در شاخه پزشکی با این سه رکن تحقق پیدا می کند اما باید به طور مجزا برای اساتید در شاخه های آموزش و پژوهش دستمزد هر یک نیز جداگانه مشخص شود تا اساتید انگیزه بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه حقوق و دستمزد پزشکان متخصص چشم معقول است، گفت: اما متاسفانه حقوق برخی از پزشکان از میزان تعیین شده و قانونی خود نیز کمتر است، که امیدوارم با اصلاح تعرفه ها این مشکل برطرف شود.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه مسئولان باید به دغدغه‌های مادی و فکری استادان پاسخگو باشند، اظهار کرد: برخی از اعضای هیات علمی که در دانشگاه‌ها مشغول به فعالیت هستند علاوه بر کار درمانی و ارائه خدمات، به طور همزمان در امور آموزشی، پژوهشی و فرهنگی باید فعالیت داشته باشند که این شرایط ناعادلانه است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم