نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

طرح‌های عمرانی دانشگاه مازندران در کما

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران گفت: تأخیر و عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز عمرانی دانشگاه مازندران موجب تعطیلی یا کندی پیشرفت طرح‌های در دست اجرا شده است.

مجید حق پناه در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه مازندران، به پروژه‌های عمرانی این دانشگاه اشاره و اظهار کرد: فاز اول پروژه مجتمع فنی و مهندسی، پروژه خوابگاه بلوک ۹ حضرت زینب (س)، پروژه دانشکده اقتصاد و علوم اداری و فاز اول سالن همایش پردیس دانشگاه مازندران از پروژه های در دست اجرای این واحد آموزشی در سال جاری است.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران ادامه داد: فاز اول پروژه مجتمع فنی و مهندسی شامل کلاس های آموزشی، کارگاه و موتورخانه به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع شامل ساختمان آموزشی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع ، ساختمان کارگاه به مساحت ۲۷۵۰ متر مربع و موتورخانه به مساحت ۲۵۰ متر مربع است.

حق پناه با بیان اینکه شروع عملیات این پروژه از سال ۱۳۸۸بوده، تصریح کرد: مدت زمان قرارداد این طرح ۲۴ ماه و میزان پیشرفت عملیات آن در بخش های ساختمان آموزشی و موتورخانه ۱۰۰ درصد در بهمن ماه ۱۳۹۲مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران با بیان اینکه ساختمان کارگاهی با پیشرفت۹۰ درصد درمهرماه سال ۱۳۹۳ به بهره برداری خواهد رسید خاطرنشان کرد: عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز در سنوات گذشته یکی از دلایل تاخیر پیشرفت این پروژه بوده است.

وی با اشاره به این مطلب که مساحت ساختمان های مجتمع فنی و مهندسی در فاز اول، دوم و سوم در پروسه ۱۰ ساله ۲۲ هزار متر مربع است و اعتبار مورد نیاز برای اجرای کل پروژه ۲۵ میلیارد تومان می باشد .

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران ادامه داد : پروژه دیگر پروژه خوابگاه بلوک ۹ حضرت زینب (س) خواهران است که این پروژه با ظرفیت ۲۵۶ نفر و با مساحت ۳۱۵۰ مترمربع در سال ۱۳۹۰شروع و مدت زمان قرار داد این پروژه ۱۸ ماه است که میزان پیشرفت عملیاتی آن به ۵۰ درصد رسیده و علت تأخیر آن عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز در سنوات گذشته بوده و محل تأمین اعتبار این طرح ها از اعتبار ملی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری است که در حال حاضر، این پروژه متوقف می باشد.

حق پناه در توضیح پروژه دانشکده اقتصاد و علوم اداری دانشگاه مازندران گفت: مساحت کل بنا را ۵۱۲۲ مترمربع و سال شروع عملیاتی آن سال ۱۳۹۰ است و مدت زمان قرارداد این عملیات ۲۴ ماه و میزان پیشرفت ۲۱درصد بوده که به علت تأخیر در عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز در سنوات گذشته، با کندی پیشرفت مواجه است و تأمین اعتبار این دانشکده از اعتبار ملی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری است که اکنون این پروژه متوقف شده است.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران به فاز اول سالن همایش پردیس دانشگاه به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع و ظرفیت ۱۷۰۰ نفر اشاره و اظهار کرد: سال شروع این عملیات ۱۳۹۳ و مدت زمان قرارداد آن ۶ ماه و میزان پیشرفت ۲۱ درصد است که محل تأمین اعتباراز محل اعتبارات استانی می باشد و با اعتبار مورد نیاز هفت میلیارد تومانی در حال اجرا است.

حق پناه، فاز دوم مجتمع فنی و مهندسی، دانشکده دامپزشکی آمل، پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب پردیس دانشگاه و پروژه دیوارکشی ضلع جنوب، شرق و شمال پردیس دانشگاه را از جمله طرح هایی دانست که اجرای آن در سال جاری آغاز می شود.

وی در تبیین فاز دوم مجتمع فنی و مهندسی دانشگاه گفت: مساحت پروژه ۷۰۰۰ متر مربع، زمان شروع ۱۳۹۳، downloadاعتبار مورد نیاز ۵٫۸ میلیارد تومان و مدت زمان اجرا آن ۳۶ ماه است.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران مساحت پروژه دانشکده دامپزشکی آمل را ۴۵۰۰ متر مربع و زمان شروع این طرح را سال ۱۳۹۳ عنوان کرد و افزود: downloadاعتبار مورد نیاز برای تکمیل دانشکده دامپزشکی آمل ۷۵٫۶ میلیارد تومان است.

حق پناه به تبیین پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب پردیس دانشگاه مازندران اشاره کرد و گفت: طول شبکه ۶۰۰۰ متر، سال شروع ۱۳۹۳و downloadاعتبار مورد نیاز برای این طرح ۵٫۲ میلیارد تومان می باشد.

وی در پایان به پروژه دیوارکشی ضلع جنوب، شرق و شمال پردیس دانشگاه مازندران اشاره کرد و افزود: طول دیوار ۲۵۰۰ متر، سال شروع ۱۳۹۳ و اعتبار مورد نیاز یک میلیارد تومان است. پروژه استخر شنای دانشگاه مازندران نیز با مساحت ۲۸۰۰ متر مربع، اعتبار ۵٫۴ میلیارد تومان و با مدت زمان ۲۴ ماه در سال ۹۳ آغاز می شود.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران تصریح کرد: تأخیر و عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز عمرانی دانشگاه مازندران موجب تعطیلی یا کندی پیشرفت طرح های در دست اجراء شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم