نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

طراحی ۸ محور فرهنگی در سال تحصیلی جدید

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: این هشت محور فرهنگی به تصویب رسیده و قرار است در تمام دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور اجرایی شود.

حجت‌السلام و المسلمین محمد فردوسی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه این دانشگاه با تمام ظرفیت‌های خود در نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت استان حضور پیدا کرده است، اظهارکرد: در این نمایشگاه مقاله‌های جدید دانشجویان را ارائه کردیم که با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شد.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد خاطرنشان کرد: در سه سال گذشته، برگزاری آزمون‌های مجازی، کلاس‌های قرآنی و نیز حفظ سوره‌های قرآن برای دانشجویان و کارمندان از دیگر برنامه‌های این معاونت بوده است.

فردوسی پور گفت: اردوهای راهیان غرب با حضور ۱۸۰ نفر از دانشجویان بسیجی این دانشگاه نیز از مردادماه آغاز شده و تا پایان تابستان ادامه دارد.

وی افزود: همچنین طرح ضیافت اندیشه اساتید از تیرماه امسال آغاز شده است و. دوره سوم آن در هفته اول شهریورماه برگزار خواهد شد.

فردوسی‌پور با بیان عناوین هشت محور ذکر شده گفت: «امام و رهبری»، «کرسی‌آزاد اندیشی»، «دین و اخلاق»، «مباحث تفریحی و گردشگری»، «کانون نماز،‌ قرآن و عترت» و «فرهنگ عفاف و حجاب» از جمله این محورها است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم