نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

طراحی ۸ محور فرهنگی در سال تحصیلی جدید

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: این هشت محور فرهنگی به تصویب رسیده و قرار است در تمام دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور اجرایی شود.

حجت‌السلام و المسلمین محمد فردوسی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه این دانشگاه با تمام ظرفیت‌های خود در نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت استان حضور پیدا کرده است، اظهارکرد: در این نمایشگاه مقاله‌های جدید دانشجویان را ارائه کردیم که با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شد.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد خاطرنشان کرد: در سه سال گذشته، برگزاری آزمون‌های مجازی، کلاس‌های قرآنی و نیز حفظ سوره‌های قرآن برای دانشجویان و کارمندان از دیگر برنامه‌های این معاونت بوده است.

فردوسی پور گفت: اردوهای راهیان غرب با حضور ۱۸۰ نفر از دانشجویان بسیجی این دانشگاه نیز از مردادماه آغاز شده و تا پایان تابستان ادامه دارد.

وی افزود: همچنین طرح ضیافت اندیشه اساتید از تیرماه امسال آغاز شده است و. دوره سوم آن در هفته اول شهریورماه برگزار خواهد شد.

فردوسی‌پور با بیان عناوین هشت محور ذکر شده گفت: «امام و رهبری»، «کرسی‌آزاد اندیشی»، «دین و اخلاق»، «مباحث تفریحی و گردشگری»، «کانون نماز،‌ قرآن و عترت» و «فرهنگ عفاف و حجاب» از جمله این محورها است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم