نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

طراحی نرم افزار جامع فراخوان جذب اعضای هیئت علمی

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم گفت: نرم افزار جامع فراخوان در حال طراحی و برنامه نویسی است که امکان دسترسی کامل برای متقاضیان به منظور پیگیری تمامی مراحل بررسی تا پاسخ نهایی پرونده را فراهم خواهد کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، همایش مسئولان جذب استان‌های مرکزی کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا رضوان‌طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ،رئیس و مدیران هیئت عالی جذب، رؤسا و دبیران جذب دانشگاه های یزد، چهارمحال، کهکیلویه و بویر احمد و اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در این همایش تصریح کرد: در آینده نزدیک نرم افزار دبیرخانه به نحو آزمایشی در اختیار دبیرخانه های جذب دانشگاه ها قرار خواهد گرفت تا در روند ارسال پرونده ها تسهیل و تسریع شود.

دکتر رضوان‌طلب ضمن تأکید بر موضع پاسخگوئی مرکز جذب اعضای هیئت علمی اظهار داشت: درگاه بارگذاری اعلام نیاز برای دهمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از روز ششم دی ماه به روی دانشگاه ها باز شده و تا پایان دی ماه مهلت دارد و لازم است نیازها مطابق با مجوزهای شورای گسترش آموزش عالی و مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم بارگذاری شوند تا امکان اعلان در فراخوان را پیدا کنند.

وی با بیان اینکه رویکرد جدید در مدیریت مرکز جذب ، حفظ و مراعات کرامت اعضای هیئت علمی است گفت: تغییرات بنیادین و آئین نامه ای تا کنون در این مسیر نداشته ایم و صرفا به اجرای هرچه دقیق تر آئین نامه ها و مقررات ابلاغ شده از جانب شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیئت عالی جذب پرداخته ایم.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رضوان طلب در پایان گفت : تکریم اساتید و متقاضیان هیئت علمی با تسریع و تسهیل در روند برسی پرونده ها و شفافیت در پاسخگویی به آنها تجلی دارد و بنا بر زمان بندی ۱۳۵ روز فرصت رسیدگی به پرونده هاست که از این فرصت ۴۵ روز مربوط به مرکز جذب است و در مدیریت جدید این زمان به ۲۸ روز تقلیل یافته است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم