نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ضرورت نظارت آگاهانه دانشجویان بر امور صنفی دانشگاه

سرپرست پردیس فرهنگیان علامه طباطبایی خرم‎آباد گفت: برآورده کردن انتظارات دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حمایت‎های دولت را می‎طلبد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، عربان در مراسم جشن آغاز سال‎تحصیلی در پردیس فرهنگیان علامه طباطبایی خرم‎آباد، افزود: انتظاراتی که دانشجویان از دانشگاه فرهنگیان دارند تنها با شهریه دانشجویان برآورده نمی‎شوند و تامین این انتظارات حمایت دولت را می‎طلبد.

وی از بهره‎برداری سالن ورزشی این پردیس تا دی‎ماه امسال خبر داد و اظهار کرد: این سالن ورزشی که از چند سال پیش نیمه‎کاره مانده بود با همکاری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تکمیل می‎شود و دانشجویان می‎توانند از آن استفاده کنند.

سرپرست پردیس فرهنگیان علامه طباطبایی خرم‎آباد بر ضرورت نظارت آگاهانه دانشجویان بر امورات صنفی دانشگاه تاکید کرد و ادامه داد: ایجاد فضای فعالیت‎های برای دفتر بسیج، امور صنفی و گروه‎های علمی از جمله اقدامات موثری بوده که در این پردیس صورت گرفته است.

عربان با بیان اینکه طبق آموزه‏های دینی و توصیه امامان معصوم علم‎اندوزی و تربیت از جمله امور بسیار مهمی تلقی می‎شوند، اضافه کرد: تحصیل، تهذیب و ورزش سه مطالبه رهبر معظم انقلاب از جوانان است و با این حال تلاش کرده‎ایم تا بستر لازم برای فراهم شدن انتظارات رهبر معظم انقلاب در این پردیس فراهم شود.

وی گفت: با همه دغدغه‎ها و مسائل و مشکلات تلاش می‎کنیم چیزی را که حق دانشجو است را فراهم کنیم، البته در راستای تحقق این مهم کمبودهایی وجود دارد که رفع آنها نیازمند تامین منابع مالی است.

سرپرست پردیس فرهنگیان علامه طباطبایی خرم‎آباد افزود: در این راه کم و کاستی‎هایی وجود دارد که از لحاظ مالی باید توجه بیشتری به دانشگاه فرهنگیان معطوف شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم