نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش

مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در همایش سالانه ادارات بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه های علوم پزشکی کشور بر ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش، تاکید کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سید سجاد رضوی در همایش سالانه ادارات بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه های علوم پزشکی کشور، هدف از برگزاری این همایش را تبیین جایگاه دفاتر بازرسی با رویکرد مدیریت عملکرد و آموزش بیان کرد و گفت: به منظور بهتر شدن فعالیت دفاتر ارزیابی عملکرد، این دفاتر نیاز به آموزش دارند.

مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، با تاکید بر پیشگیری در بازرسی ها، افزود: لازم است بازرسی ها از بخش هایی که ممکن است در آنجا آغاز فساد اداری باشد، شروع شود تا از بروز چنین مشکلات و فسادهای اداری پیشگیری شود.

وی بر خروج بازرسی از وضعیت مچ گیری تاکید کرد و گفت: لازم است بازرسی ها کاملا با برنامه ریزی، چک لیست مشخص و تحلیل مناسب صورت گیرد.

دکتر رضوی در ادامه، بر ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی و استفاده از افراد توانمند در این دفاتر تاکید کرد و گفت: لازم است ارتباط مستقیم این دفاتر و روسای دانشگاه ها تقویت شود.

مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در بخش دیگری از سخنان خود، از راه اندازی دو نرم افزار پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد خبر داد و گفت: نرم افزار پاسخگویی به شکایات با عنوان مدیریت پاسخگویی است که از دورترین نقاط کشور، مواردی که ارزیابی نشده و شکایات به تفکیک آموزشی، بهداشتی، درمانی و سایر در این نرم افزار وارد می شود.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ وی ادامه داد: دومین نرم افزار، نرم افزار ارزیابی عملکرد است که در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور بوده که نیازی به نیروی انسانی برای ثبت در این نرم افزار نیست و اطلاعات وارد شده توسط کارشناسان با هر عنوانی تبدیل به شاخص می شود که تعداد این شاخص ها، حدود۱۶۰ تا ۱۷۰ شاخص است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم