نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ضرورت بازنگری در برنامه‎های فرهنگی دانشگاه‌های لرستان

مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: مرگ بر آمریکا اولین شعار ۹۵ درصد از مردم یمن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت الاسلام مستاجران در جلسه بررسی سیاست‌های کلی علم و فناوری کشور که با حضور روسا و مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان در محل دانشگاه لرستان برگزار شد، با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم که مسائل حاشیه‎ای دانشگاه‌ها را تهدید کنند، افزود: باید معارف مورد نظر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را در دانشگاه‌ها حاکم کنیم.

وی با اشاره به اقدامات موثر علمی و فرهنگی در دانشگاه‌های لرستان، بر ضرورت بازنگری در برنامه‎های فرهنگی دانشگاه‌های استان تاکید کرد و گفت: همان‎گونه که توسعه علمی دانشگاه‌ها با رصد گروه‌های آموزشی صورت می‌‎گیرد در حوزه فرهنگی نیز با توجه به تنوع فرهنگی موجود باید خود را همگام با مسائل فرهنگی به روز کنیم.

مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستانتاکید کرد: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته مرگ بر آمریکا اولین شعار ۹۵ درصد از مردم یمن است و شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر عربستان به ترتیب شعارهای دوم و سوم مردم این کشور را تشکیل می‌دهند.

وی اظهارکرد: زمانی‎که مردم یمن شعار مرگ برآمریکا، اسرائیل و عربستان سر می‌دهند پس آنچه خواسته و مدنظر آن‌ها، شعارهای انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران نه تنها در یمن؛ بلکه در لبنان نیز دارای تاثیرگذاری است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه بیداری اسلامی که رهبر معظم انقلاب از دو سال پیش به آن اشاره کردند، مجدد در حال ظهور است، تصریح کرد: در جمعی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور مطرح کرد که از سردار سلیمانی پرسیدم که حوثیان یمن چه کسانی هستند که وی در پاسخ گفت که اگر هر نیروی حزب الله لبنان را ضربدر ۱۰ کنید یک حوثی می‌شود و این به این معنی است که هر حوثی یمنی معادل ۱۰ نیروی حزب الله لبنان است.

مستاجران اضافه کرد: اگر چه اجماع جهانی علیه داعش در ظاهر می‌گوید که برای مقابله با این گروه تروریستی تکفیری نیازی به حضور ایران ندارند؛ اما امروز دست به دامن کشورمان شده‎اند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم