نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ضرورت بازنگری در برنامه‎های فرهنگی دانشگاه‌های لرستان

مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: مرگ بر آمریکا اولین شعار ۹۵ درصد از مردم یمن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت الاسلام مستاجران در جلسه بررسی سیاست‌های کلی علم و فناوری کشور که با حضور روسا و مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان در محل دانشگاه لرستان برگزار شد، با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم که مسائل حاشیه‎ای دانشگاه‌ها را تهدید کنند، افزود: باید معارف مورد نظر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را در دانشگاه‌ها حاکم کنیم.

وی با اشاره به اقدامات موثر علمی و فرهنگی در دانشگاه‌های لرستان، بر ضرورت بازنگری در برنامه‎های فرهنگی دانشگاه‌های استان تاکید کرد و گفت: همان‎گونه که توسعه علمی دانشگاه‌ها با رصد گروه‌های آموزشی صورت می‌‎گیرد در حوزه فرهنگی نیز با توجه به تنوع فرهنگی موجود باید خود را همگام با مسائل فرهنگی به روز کنیم.

مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستانتاکید کرد: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته مرگ بر آمریکا اولین شعار ۹۵ درصد از مردم یمن است و شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر عربستان به ترتیب شعارهای دوم و سوم مردم این کشور را تشکیل می‌دهند.

وی اظهارکرد: زمانی‎که مردم یمن شعار مرگ برآمریکا، اسرائیل و عربستان سر می‌دهند پس آنچه خواسته و مدنظر آن‌ها، شعارهای انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران نه تنها در یمن؛ بلکه در لبنان نیز دارای تاثیرگذاری است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه بیداری اسلامی که رهبر معظم انقلاب از دو سال پیش به آن اشاره کردند، مجدد در حال ظهور است، تصریح کرد: در جمعی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور مطرح کرد که از سردار سلیمانی پرسیدم که حوثیان یمن چه کسانی هستند که وی در پاسخ گفت که اگر هر نیروی حزب الله لبنان را ضربدر ۱۰ کنید یک حوثی می‌شود و این به این معنی است که هر حوثی یمنی معادل ۱۰ نیروی حزب الله لبنان است.

مستاجران اضافه کرد: اگر چه اجماع جهانی علیه داعش در ظاهر می‌گوید که برای مقابله با این گروه تروریستی تکفیری نیازی به حضور ایران ندارند؛ اما امروز دست به دامن کشورمان شده‎اند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم