نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شیوه نامه انتخاب مدیران گروههای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران تصویب شد

به منظور قانونمند کردن انتخاب مدیران گروه و جلب مشارکت حداکثری اعضای هیأت علمی شیوه نامه انتخاب مدیران گروه دانشگاه علوم پزشکی ایران به تصویب رسید.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترکامران سلطانی عربشاهی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اعلام این خبر افزود: در این شیوه نامه که با تصویب رئیس دانشگاه رسید، ابتدا اعضای هیأت علمی بطور محرمانه چک لیست پیشنهادی را برای کاندیداهای مورد نظر تکمیل کرده و به دفتر معاونت آموزشی دانشکده ارسال می نمایند . پس از گردآوری نظرات، نامزد های حائز بیشترین آراء را به کمیته مشورتی دانشکده اعلام می نمایند.کمیته مذکور نیز با بررسی سوابق و مصاحبه، نامزدهای نهایی را به ریاست دانشگاه معرفی می نمایند.

وی باتاکید بر اینکه نقش و اهمیت مدیران گروههای آموزشی در به سرانجام رسیدن اهداف دانشگاه و تعالی علمی، پژوهشی و اخلاقی گروهها و دانشکده ها بر کسی پوشیده نیست، ادامه داد: آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها، دانشکده ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی، انتخاب مدیران گروه های آموزشی را بر عهده رئیس دانشگاه گذاشته است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران خاطر نشان کرد: مقبولیت علمی، صلاحیت های اخلاقی، توانمندی های مدیریتی و تعامل درونی و بیرونی گروهها، از مهمترین معیارهایی است که مدیران گروه باید داشته باشند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم